Polska wyprzedza FA dziewczyny w obręczy 36-35 | Liceum

FRYEBURG – Dziewczęca drużyna koszykówki Fryeburg Academy przegrała we wtorek blisko u siebie 36-35 z Polską na Wadsworth Arena.

Rycerz opuścił miasto z wygraną dzięki spóźnionej bramce z pola w tym, co przez całą noc było grą tam iz powrotem.

Poszukiwacze zaczęli powoli, zdobywając tylko 2 punkty w pierwszej kwarcie. Trener Billie L’Heureux powiedział, że pierwszy kwartał mógł być różnicą w tym konkursie.

Gospodarze byli bliscy zwycięstwa, kiedy Emily Walker trafiła za trzy, by podwyższyć Raiders o punkt 35-34.

Jednak po przerwie Polska strzeliła gola na lay-upie, który okazał się zwycięzcą meczu. The Raiders mieli kilka okazji w ataku, ale nie udało im się zdobyć kosza.

Fryeburg grał w trybie shorthanded, a trenerka L’Heureux pragnie przywrócić swojej drużynie pełnię sił.

W statystykach Sydney Shaw miał 13 punktów, pięć zbiórek, pięć asyst i trzy przechwyty, podczas gdy Walker miał sześć punktów i pięć przechwytów. Camden Jones był również stabilny w dziale punktacji, z sześcioma punktami.

Fryeburg (3-5) miał pojechać do Portland w stanie Maine, aby zagrać w Waynflete (1-7) w czwartek wieczorem. Wyniki nie były znane od czasu publikacji.

Raiders gościli i pokonali rywala Lake Region (3-8) 49-46 w sobotę. FA zemściło się po tym, jak Lakers wygrali pierwszy konkurs 40-24 w Neapolu w stanie Maine w styczniu. 11.

READ  Mistrzostwa Świata 2022: Francja aktualności i przygotowania – Polska i Anglia – Senegal – Na żywo | Mistrzostwa Świata 2022