Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska wyklucza zawodnika z planów mundialu po nowej umowie z Rosją

Polska wyklucza zawodnika z planów mundialu po nowej umowie z Rosją

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zapowiedziała, że ​​po podpisaniu nowego kontraktu z rosyjskim klubem Lokomotiw Moskwa wykluczy obrońcę Macieja Reposa z planów mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku.

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował w poniedziałek, że trener Czesław Micniewicz powiedział Rebusowi, że we wrześniu zostanie pominięty z kadry Ligi Narodów i wykluczony z planów mundialu ze względu na jego „obecną sytuację w klubie”.

Boczny obrońca Lokomotiw Moskwa pozostał w drużynie później Inwazja Rosji na Ukrainę Podpisała nowy dwuletni kontrakt 11 czerwca.

Repos rozegrał 66 meczów dla Polski, ostatnio w listopadzie, i był w kadrze na Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy 2018 w zeszłym roku.

Spędził prawie całą ostatnią dekadę w różnych rosyjskich klubach, z wyjątkiem krótkiego pobytu we Francji w Lyonie, i jest żonaty z Rosjanką.

Nie było żadnych wiadomości z federacji o innych lokalnych zawodnikach zakontraktowanych z rosyjskimi klubami. Pomocnicy Grzegorz Krychowiak z FC Krasnodar i Sebastian Szymański nadal są objęci kontraktami podpisanymi przed inwazją, a po inwazji Krychowiak został wypożyczony do greckiego klubu AEK Ateny.

W fazie grupowej mundialu Polska zmierzy się z Meksykiem, Argentyną i Arabią Saudyjską.

Po tym, jak Rosja rozpoczęła w lutym inwazję na Ukrainę, Polska zapowiedziała, że: Odmówiono rozegrania barażu eliminacji do Mistrzostw Świata z Rosją w Moskwie.

FIFA pożegnała Polskę w kolejnej rundzie, gdzie była Pokonali Szwecję 2-0, aby się zakwalifikować.

Codzienny biuletyn Sabah

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Turcji, jej regionie i na świecie.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania i Politykę prywatności. Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

READ  Miasta i społeczności przyjazne starzeniu przodują we wspieraniu osób starszych, w tym ukraińskich uchodźców w Polsce