Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska vs Bułgaria prognozy meczowe, kursy i typy bukmacherskie 26 sierpnia 2022

Polska vs Bułgaria prognozy meczowe, kursy i typy bukmacherskie 26 sierpnia 2022

Polacy grają w domu, więc co z tego? Dwa miesiące temu na teatrze Ligi Narodów w Gdańsku przegrali z Chińczykami i Irańczykami. Ogólnie Bułgaria ma szansę cierpieć przez długi czas.

Zdobądź bonus rejestracyjny!

Polacy tradycyjnie rozgrzewali się przed Mundialem pod Memoriałem Wagnera. Grali tam z Serbią, Argentyną i Iranem, czyli nie ostatnią z drużyn, i pokonali wszystkich tym samym wynikiem 3-0. Jednak każdemu z przeciwników Polski udało się zdobyć ponad 60 punktów.

Polska drużyna była tak silna, że ​​nawet Bartosz Bednorz nie miał w niej miejsca. Leon jest na miejscu, choć nie wszystkim się to w Polsce podoba.

Prawie wszyscy są zdrowi dla Bułgarów, łącznie z Sokołowem i młodym Nikołowem. Tylko Todor Scrimov nie czuje się dobrze. Przed mistrzostwami świata bułgarska reprezentacja dwukrotnie pokonała Kanadę w meczach towarzyskich, przegrała z Serbią w meczach trzybramkowych i ponownie rozegrała z nimi remis – zdarza się to w meczach towarzyskich.

Ostatni raz Bułgarzy przegrali z Polakami jeden punkt trzy lata temu. Pobili ich pięć lat temu. Cztery lata temu Polacy nie pokonali reprezentacji Bułgarii w poprzednim mundialu. Również w meczu otwarcia nie mogli zagrać w trzech meczach.

W ostatniej Lidze Narodów bułgarska reprezentacja przegrała z Polską zaledwie 14 punktami. W kwestii asów było 6:2 na korzyść Polski, 8:4 na korzyść Bułgarii i 13:10 na korzyść Bułgarii pod względem błędów w zagrywce. Wtedy Sokołow nie grał.

Oczywiście, dwukrotny mistrz świata i obrońca tytułu wydają się być faworytami w tym meczu, ale myślę, że Bułgarzy są w stanie rozegrać mecz lub przynajmniej mocno walczyć w trzech meczach. Nie spodziewam się eksplozji, więc oto moje typy:

  • Handicap 2 (+18,5) na punkty za 1,90;
  • W1 i łącznie ponad 3,5 gier za 2,62.
READ  Polskie Menlo Electric otrzymuje 6 mln euro środków na międzynarodową ekspansję