Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska para przeprowadza się do Turcji, by promować kierunek

Rynek

Polska para przeprowadza się do Turcji, by promować kierunek

Polska para, która okazuje się być fanem przewodnictwa, zamieszkała w północno-zachodniej prowincji İnegöl w Bursie, aby promować sporty alternatywne po zakochaniu się w Turcji podczas ostatnich wakacji.

class=”cf”>

Życie Paula Biedermana i Liliany Biedermann zmieniło się, gdy po raz pierwszy odwiedzili region Alanya w południowej prowincji Antalya pięć miesięcy temu ze swoją 4-letnią córką Susan.

„Kiedy przyjechaliśmy tu po raz pierwszy, nie mieliśmy pojęcia o Turkach” – powiedział 50-letni Paul Biedermann, dzieląc się doświadczeniami z pierwszej wizyty w tym kraju.

Później para zaplanowała kolejne wakacje w Turcji, podczas których poznali Alpera Tabana, burmistrza Inegol.

Dwa miesiące temu z pomocą Tabana zamieszkali w obiektach Centrum Turystyki Naturalnej Sportu Sportowego (DOSTUM) Inegol.

Pod nowym adresem żyjemy szczęśliwie” – powiedziała 47-letnia Liliana Biedermann.

„Nawet podczas naszej drugiej wizyty w Alanyi nigdy nie sądziliśmy, że zdecydujemy się tu kiedyś zamieszkać. Przyjechaliśmy tu tylko na wakacje. Uwielbiamy orientację i mogliśmy to zrobić w İnegöl DOSTUM. Postanowiliśmy więc zostać w Indyk.

Zapytany Paula Biedermanna o pierwsze wrażenia z tureckiej publiczności powiedział: „Kiedy po raz pierwszy przyjechaliśmy do Turcji, baliśmy się wyjść z hotelu. Było to spowodowane uprzedzeniami europejskich mediów”.

class=”cf”>

Potem sytuacja się zmieniła, gdy para zobaczyła „prawdziwe twarze narodu tureckiego”.

„Nasze myśli zmieniły się, kiedy poznaliśmy ludzi” – dodał.

Zauważając, że tureckie rodziny łączy silna więź, powiedział: „Turcy chronili swoje struktury rodzinne. Mieliśmy to samo w Polsce około 30 lat temu, ale teraz jest zniszczone w Polsce. Wspaniale jest widzieć, że nadal istnieje w społeczeństwie tureckim”.

READ  Robert Lewandowski zdobywa hat-tricka i ustanawia nowy rekord Bayernu Monachium