Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska Filharmonia dla Popovich’s Pets: Różne koncerty powracają w Hiltonie | Styl życia

Centrum Sztuk Performatywnych Hylton ponownie uruchomiło pełny harmonogram występów na żywo w tym miesiącu w ramach Hylton Presents, Hylton Family Series i nie tylko.

Rok zaczyna się koncertem Polskiej Filharmonii Vinyavsky na koncercie poświęconym polskiej kulturze i muzyce. 5 lutego. Orkiestra poprowadzi Lech Wałęsa Freedom Tour, podróżując z bogatego kulturalnego centrum Gdańska nad Morzem Bałtyckim. Z udziałem dyrygenta Wojciecha Rodka, pianisty Pawła Wakarecego.

Następnie Hilton Centre wita Ballet Hispanico i wita 19 lutego uroczystą eksplorację kultur latynoskich poprzez innowacyjny taniec. Jako artysta-rezydent firma współpracuje z księciem Williamem oraz członkami społeczności Manassas i George Mason University. Szkoła tańca poprzez zajęcia i warsztaty w tygodniu poprzedzającym wydarzenie.

Teatr Popovich Comedy Pet Theater i ich przyciągający uwagę futrzani przyjaciele zapraszają rodziny do przyłączenia się do zabawy w związku z pojawieniem się serialu familijnego Hilton 20 lutego.

Hilton organizuje pokazy?

Polska Orkiestra Filharmonii Vinyavsky

Lech Wałęsa Podróż Niepodległości

Wojciech Rodek, dyrygent

Paweł Wakarecy, pianista

Sobota, 5 lutego, godz.

Dyskusja przed występem rozpoczyna się na godzinę przed wydarzeniem.

33-55 USD

Vinyawski Philharmonic Band zainspiruje wieczór nowatorskich utworów poruszających tematy regresji i wolności. Utworzona w 1944 roku z popiołów i ruin pod koniec II wojny światowej orkiestra wyrosła na największy zespół muzyczny we wschodniej Polsce i składa się głównie z wybitnych polskich muzyków i znanych artystów. Wyreżyserowany przez Maestro Wojciecha Rodka, Suita Mala autorstwa polskiego kompozytora Witolda Ludoslavsky’ego oraz numer koncertu fortepianowego Friedricha Sobina. 2, a także utwory takich kompozytorów jak Schubert, Creek, Brams i wielu innych. Z zespołem wystąpi zwycięzca XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, pianista Sovereign Powell Vakresi.

Balet latynoski

Rezydencja artysty

Nocho de Oro: obchody 50-lecia

Sobota, 19 lutego, godz.

Dyskusja przed występem rozpoczyna się na godzinę przed wydarzeniem.

READ  Wiza kanadyjska dla obywateli Holandii, Polski i Portugalii

29- 48 USD

Założony ponad 50 lat temu przez laureatkę National Art Medal Tinę Ramirez, Ballet Hispanico jest znanym zespołem tańca latynoskiego i został niedawno uznany przez Fundację Forda za jeden z skarbów kultury Ameryki. Ballet Hispanico łączy społeczności, aby celebrować i odkrywać kultury latynoskie poprzez innowacyjne spektakle taneczne, transformacyjne praktyki taneczne i trwałe doświadczenia związane z zaangażowaniem społecznym. Udekorują scenę w Sali Handlowej pięcioma dziełami, w tym 19-letnim baletem Hispanico autorstwa choreografa Gustavo Ramireza Sanzano oraz wpływem, uwagą i pewnością siebie, które towarzyszą każdemu przedsięwzięciu artystycznemu.

Seria rodzinna Hilton Center

Popovich Comedy Pet Theater

niedziela, luty 20, 13 i 16

15 dolarów dorosłych; 10 USD Dzieci

Cała rodzina jest oszołomiona sztuczkami Gregory’ego Popovicha i cyrkowymi sztuczkami futrzastych i pierzastych przyjaciół, którzy przykuwają jego uwagę. Popovich, cyrkowiec piątego pokolenia, rozwijał swój talent i miłość do zwierząt w cyrku moskiewskim, braciach Ringling i cyrku Barnum & Bailey. Jego słynny występ został uznany za „najlepszą rodzinną atrakcję w Las Vegas”, oferując swojej załodze Modley ponad 30 zwierząt ratowniczych, w tym psy, koty, kaczki, gołębie, papugi i kucyk szetlandzki, nową „smycz” w życiu. . Psy świadków udające uczniów w klasie, koty skaczące przez przeszkody i tak dalej. Zabawę w cyrku otaczają zwierzęce figle, klauni, magicy i akrobaci.

Inne wydarzenia

ARTfactory Teatr Byte Piper

„Kopciuszek” Rodgersa i Hammersteina

Sobota, 22 stycznia, 14:00 i 19:00

Niedziela, 23 stycznia, godz.

Teatr Rodzinny Grzegorza

20 USD dorośli, 16 USD młodzi do 12 lat i młodsi

Early Bird Special (16 stycznia): 16 USD dorośli, 14 USD nastolatki do 12 lat

American Navy Band: „Świadomość”

Sobota, 29 stycznia, godz.

Bezpłatny; Bilety są dostępne tylko w kasie biletowej Hilton

Mason Szkoła Teatralna

„Nastrój emocjonalny: muzyka księcia Ellingtona”

READ  Matty Cash: „Mam relacje w Polsce, ale nigdy tam nie byłem” | Polska

W wykonaniu Mason Cabaret

Opracowany i wyreżyserowany przez Erin Gardiner i Jamesa Gardinera

Kierownictwo muzyczne Joe Walsh

Piątek, 11 lutego, godz.

Teatr Rodzinny Grzegorza

20 dolarów dorosłych; 10 USD dla studentów, wykładowców, pracowników i seniorów

Narodowy Balet Wirginii

„Zespół!” „Rycerze Tango”, „Dla tych, których straciliśmy” – trzy światowe premiery

sobota, luty 12:00, 14:00 i 19:00

40 USD dorośli, 25 USD młodzi ludzie do 12 lat

Gianmargo na koncercie

Trasa akustyczna USA 2021

Czwartek, 24 lutego, godz.

49- 149 USD