Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska Druga Liga nadal korzysta z „Vital Statistics” od Statscore

Fortuna 1. LigaDruga Liga Polskiej Ligi Piłki Nożnej odnowiła współpracę z Statystykai nadal korzystać z usług firmy, aby uzyskać dostęp do „statystyk życiowych”.

W wyniku przedłużenia umowy o dwa lata, Statscore będzie nadal dostarczać dane dotyczące akcji meczowych, w tym strzałów, rzutów rożnych, żółtych/czerwonych kartek, fauli i zmian, a także składy drużyn, porównania na żywo i dane. Powiązane z ich poprzednimi meczami i tabelą ligową.

Firma wzbogaciła zebrane dane o bardziej szczegółowe informacje, takie jak analiza, który zawodnik trafił, jaka część ciała została użyta, dystans, podział rzutów od bramki oraz czy gole były wynikiem rzutu wolnego, rzutu karnego czy ataku pozycyjnego, m.in.

Marcin JanickiPrezes Fortuna 1 Liga powiedział: „Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę ze STATSCORE. Minione półtora roku naszej wspólnej pracy pokazało, że statystyki są ważne dla fanów, którzy chcą poznać wszystkie niuanse i być jak najbliżej swoich zespoły jak to tylko możliwe. ” . .

Ponadto statystyki i dane będą prezentowane za pomocą „atrakcyjnych” wizualizacji i wykresów, a harcerze firmy będą dalej pracować bezpośrednio z polskich pierwszorzędnych stadionów, zbierając informacje o różnych akcjach, które mają miejsce w trakcie meczu.

Liga będzie również nadal korzystać ze Statscore LeagueCentre i dodatkowych 18 niestandardowych centrów TeamCentres wbudowanych w konkretne witryny klubowe, aby zapewnić kibicom „zadowalające wrażenia z danych sportowych”.

Dodał: „Cieszymy się, że Statscore zdołał zdobyć zaufanie naszych partnerów z listy Fortuna 1. Liga i że przez następne dwa lata będziemy mogli nadal gromadzić statystyki jako oficjalny dostawca danych”. Tomasz Milski, dyrektor generalny Statscore.

„To jedno z kluczowych partnerstw w perspektywie rozwoju firmy. Wspierając rozwój drugoligowej piłki nożnej w kraju, chcemy pokazać możliwości tworzenia niesamowitych historii sportowych poprzez wykorzystanie danych.

READ  Brad Webber, obrońca All Blacks, ponownie podpisał kontrakt z nowozelandzkim rugby do Pucharu Świata w rugby 2023

„Mam nadzieję, że zarówno organizatorzy ligi, jak i wszyscy pracujący w uczestniczących klubach, a także armia fanów piłki nożnej, mają przed sobą wspaniały sezon. Jesteśmy na to gotowi.”

Fortuuna 1 Liga stała się pierwszą profesjonalną ligą sportową, która nawiązała współpracę z STATSCORE w 2020 roku, a firma jest również oficjalnym partnerem danych dla szeregu innych rozgrywek, w tym PGNiG SuperligaA 2 ligaA Ekstraliga kobietA Statystyki Futsalu Ekstraklasy A Polski Związek Piłki Siatkowej (PVF).