Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokemon Snap jest już dostępny w dodatku Switch Online Expansion Pack

Modernizacja [Fri 24th Jun, 2022 02:05 BST]: trzask pokemon Teraz dostępne dla subskrybentów Switch Online Expansion Pack. Będziesz mieć do niego dostęp za pośrednictwem biblioteki gier Nintendo 64.


oryginalny artykuł [Fri 17th Jun, 2022 02:05 BST]: Nintendo ogłosiło wydanie N64 trzask pokemon W przyszłym tygodniu pojawi się na Switch Online 24 czerwca.

Ta gra została pierwotnie stworzona przez deweloperów HAL z Kirby i wydana na Nintendo 64 w 1999 roku. Gracze kontrolują Todd Snap, fotografa, którego zadaniem jest zrobienie zdjęć ponad 60 różnym Pokemonom autorstwa profesora Oaka.

Pokémon Snap jest ostatnią grą w potwierdzonym składzie biblioteki N64 Switch Online. Japonia też dostanie Niestandardowe Robo I kontynuacja W pewnym momencie Nintendo nie ujawniło jeszcze, czego możemy się spodziewać po usłudze N64 w przyszłości.

Oprócz Pokémon Snap, najnowsza wersja usługi Switch Online na N64 była Kirby 64: Kryształowe Odłamki w maju. Pokémon Snap został wcześniej wydany w Wii Store w 2007 roku i Wii U eShop w 2016 roku.

Czy jesteś podekscytowany powrotem tej klasycznej edycji N64? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Bezpłatna aktualizacja do systemu Windows 11: Jak już dziś pobrać wersję Insider Preview, aby wypróbować ją wcześniej?