Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokémon Go kończy jeden PokéCoin Remote Raid Pass 23 maja

Pokemon idzie Gracze będą mieli mniej okazji do uczestniczenia w zdalnych rajdach (w każdym razie za darmo) od przyszłego tygodnia. Deweloper Niantic ogłosił w czwartek, że planuje zakończyć cotygodniową dystrybucję tanich kart Raid, które były zawarte w pakietach One-PokéCoin przez ostatnie dwa lata, kiedy firma wystartuje Dodano nową funkcję adaptacyjnej rozgrywki Pokemon idzie Trwająca pandemia COVID-19.

Od 23 maja Pokemon idzieW poście na oficjalnej stronie gry Niantic powiedział, że sklep w grze nie będzie już zawierał zdalnych pasów rajdowych w jednej skrzynce z cotygodniowymi wydarzeniami PokéCoin. Zamiast tego ta tania cotygodniowa skrzynia będzie zawierać „rotujący zestaw przedmiotów”, powiedział Niantic.

Ogłaszając zmianę, Niantic powiedział, że jest „podekscytowany powrotem do wspólnej gry osobiście” i że pracuje nad sposobami „wspierania graczy, którzy mają trudności z dostaniem się na siłownię” poprzez „rozwiązania takie jak narzędzia dla liderów społeczności do organizowania szybsze lokalne wydarzenia i zatwierdzanie siłowni.” Nowość „.

ten Pokemon idzie Producent zapowiada również, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy doda do swojej gry mobilnej nowe funkcje społecznościowe. To były cechy społecznościowe Podczas testu w oddzielnej i samodzielnej aplikacji Można go uzyskać, aby wybrać graczy z innej gry Niantic, Wejście, od początku maja. Ta aplikacja społecznościowa pozwala graczom rozmawiać ze sobą i koordynować spotkania bezpośrednio przez aplikację Pokemon idzie Gracze zazwyczaj robili to za pośrednictwem usług stron trzecich, takich jak Discord, na przestrzeni lat.

Chociaż obietnica Niantic, która ułatwi graczom koordynację spotkań i dostęp do nowych siłowni, prawdopodobnie pomoże zmniejszyć skutki niedrogich, odległych przepustek na rajdy, Utrata komfortu kolejnej ery pandemii To z pewnością wywoła złość. Gracze nadal mogą kupować w sklepie Remote Raid Passs, ale kosztują one 100 PokéCoins za jedno przejście i 250 monet za trzypak. Gracze mogą zarabiać do 50 monet dziennie za darmo, utrzymując kluby sportowe lub płacąc prawdziwymi pieniędzmi za pakiety monet.

READ  Capcom ogłasza Dragon's Dogma 2

Polygon wysłał kilka pytań do Pokemon idzie Reżyser gry na żywo Michael Steranka o zmianach, a nasz e-mail z pytaniami i odpowiedziami jest dostępny poniżej.


Wielokąt: dla graczy, którzy nie korzystają z zewnętrznych funkcji społecznościowych, które planujesz wprowadzić Pokemon idzieCzy możesz rozwinąć to, co masz nadzieję przyniesie obecnym graczom?

Michał Steranka: Spotkanie z innymi trenerami jest ważną częścią Pokemon idzie Doświadczenie sprawia, że ​​jest to część Pokemon idzie Różni się od prawie każdej innej gry. Wiemy, że w przypadku nowych trenerów, a nawet doświadczonych trenerów, którzy masowo wyjeżdżali z domu w ciągu ostatnich kilku lat, tych umiejętności i nawyków należy się nauczyć lub ponownie nauczyć. Pracujemy nad zestawem narzędzi i funkcji społecznościowych, które umożliwią trenerom łatwe sprawdzanie, gdzie grają i zbierają się inni trenerzy oraz informowanie innych, gdzie planują bitwę lub nalot. Załóżmy więc, że podczas Dnia Społeczności podróżujesz do nowego miasta i chcesz poznać lokalnych trenerów. Będziesz mógł to zrobić na pierwszy rzut oka, gdy będziesz mieć gotowe te narzędzia. Powinienem dodać, że ochrona prywatności jest dla nas bardzo ważna, wszystkie te funkcje będą opcjonalne i można je ustawić, abyś mógł decydować, komu coś udostępniasz i w jakim stopniu.

Jaki jest powód, dla którego karty rajdu zostały wycofane z 1 skrzyń wydarzenia PokéCoin? Czy będą inne sposoby, w jakie gracze będą mogli wynieść je poza sklep?

Naszym celem jest przywrócenie równowagi w kierunku zabawy ze wspólnymi rajdami i walką łeb w łeb. Obniżki i rabaty to naprawdę potężne sposoby informowania trenerów, na jakich odcinkach gry powinni się w danym momencie koncentrować. W przypadku trwającego zdarzenia lęgowego możemy na przykład zaoferować inkubatory. Chcemy skorzystać z pakietu 1 PokéCoin, aby zrobić to w przyszłości i wykorzystać go do podkreślenia innych rodzajów gry.

Dlatego zwiększamy nasze nagrody za osobiste spotkania w trudnych wyzwaniach rajdowych. Jest to część naszego procesu zwrotu Pokemon idzie za to główne doświadczenie.

Nie oznacza to, że zdalny raid jako opcja wygaśnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z wygody, jaką zapewnia graczom. Naszym celem jest przywrócenie radości, której można doświadczyć tylko osobiście, jak wtedy, gdy złapałeś swoją pierwszą loggię na siłowni i poszedłeś łeb w łeb ze znajomymi.

Pamiętaj, że po tej zmianie nie będzie innych sposobów na otrzymanie darmowych przepustek do rajdów zdalnych. Jednak naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości ofert w sklepach na nasze wydarzenia i istnieje możliwość, że w przyszłości w tych pakietach znajdą się przepustki do rajdów zdalnych.

Jakich przedmiotów gracze powinni oczekiwać od jednej skrzyni wydarzenia PokéCoin od teraz?

Planujemy wprowadzać różne rzeczy, więc w tym momencie trudno powiedzieć definitywnie. Jednak spinner PokéCoin 1 zadebiutował w 2020 roku i miał wiele permutacji. Te poprzednie wersje są dobrymi odniesieniami do tego, gdzie pakiet może się rozwijać.

Czy są planowane jakieś inne zmiany dotyczące raidów, takie jak zwracanie raidów EX lub sposoby na uczynienie ich wygodniejszymi dla graczy, którzy mogą nie być w stanie znaleźć ludzi, którzy mogliby do nich dołączyć?

Z pewnością nowe funkcje społecznościowe, o których wspomniałem w Niantic, odegrają tutaj dużą rolę. Nie mogę jeszcze wiele zdradzić, ponieważ wstępne szczegóły zostaną ujawnione podczas przyszłotygodniowego wydarzenia Niantic Lightship, ale później tego lata instruktorzy będą mieli narzędzia do łatwego spotykania się z innymi w bitwach rajdowych IRL i nie tylko.