Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokemon Go dodaje Mega Kangaskhan w nowym wydarzeniu

Pokemon idzie Odnowienie Mega Ewolucji Uruchomiona na żywo gra świętuje wydarzenie ograniczone czasowo. Wydarzenie odbywa się w ten weekend i wprowadza do gry Mega Kangaskhan, a także nowy zestaw zadań do wykonania. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu.

Harmonogram wydarzeń

Wydarzenie Mega Evolution dla Pokemon Go rozpoczyna się 29 kwietnia o godzinie 10:00 czasu lokalnego i trwa do 1 maja o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

Pojawiły się Pokémony

Jak wspomniano, nowa Mega Evolution zadebiutuje podczas wydarzenia w ten weekend: Mega Kangaskhan. Mega-Evolved Pokemon będzie często pojawiał się na Mega Raidach 1 maja od 11:00 do 14:00 czasu lokalnego.

Co więcej, Pokemony, których formy Mega Evolve mogą ewoluować, będą pojawiać się często i jest szansa, że ​​będą błyszczące. Podczas wydarzenia spotkasz na wolności następujące Pokemony:

  • Bulbasaur
  • Charmander
  • squirrel
  • slobok
  • z uczuciem
  • Podejrzany
  • Bonaire
  • zaoszczędzimy

Wyszukaj zadania

Oprócz wyrazistych kombinacji Pokemonów, gra wprowadza nową specjalną historię questów, obracającą się wokół Mega Ewolucji. Ukończenie specjalnego zadania zapewni wystarczającą moc, aby rozwinąć Mega Ewolucję jako Venusaur, Charizard lub Blastoise, w zależności od tego, którą z trzech opcji wybierzesz.

Podczas wydarzenia odbędą się również nowe tematyczne misje badawcze w terenie. Wśród nagród, które otrzymasz za ukończenie tych misji, jest Mega Energia dla losowego Pokémona zdolnego do rozwijania Mega Ewolucji. Jako ostatni dodatkowy bonus, wszystkie Mega-Evolved Pokemon otrzymają premię CP podczas wydarzenia.

To nie wszystko, co obecnie dzieje się w Pokemon Go. Tirian Formi-Landros Wrócił w pięciogwiazdkowych rajdach do 3 maja, podczas gdy Dzień Społeczności w maju Została ustawiona 21 maja.

READ  ZIP Windows 10? Microsoft może zaprezentować Windows 11 za kilka tygodni