Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pogrzeb księcia Filipa: książę William poprosił Petera Phillipsa o stanięcie między nim a Harrym

Pogrzeb księcia Filipa: książę William poprosił Petera Phillipsa o stanięcie między nim a Harrym

styl życia

Królowa siedziała samotnie i opłakiwała, książę Karol szedł ze łzami za trumną, a książęta Wilhelm i Harry w końcu zjednoczyli się podczas uroczystego pożegnania z księciem Filipem. Wideo / AP

Sam książę William rzekomo zażądał, aby Peter Phillips stanął między nim a księciem Harrym w drodze na pogrzeb księcia Filipa.

The Sun donosi, że syn księżnej Anny, Peter, trzymał oddzielonych braci z dala od siebie, gdy wchodzili do kościoła na pogrzeb.

Oznacza to, że Harry i William pozostawali w promieniu 3,5 metra zgodnie z zasadami dystansu społecznego Covid-19. Ale Piotr został trochę w tyle, żeby bracia mogli iść w tym samym tempie.

Źródła mówią teraz Mail w niedzielę, że to sam William zażądał procedury – i że Harry otrzymał „zimne ramię” od reszty rodziny.

Podobno Harry spotkał się z „letnim” nastawieniem członków rodziny królewskiej po powrocie do Wielkiej Brytanii i podobno wyjeżdża do Kalifornii jutro wcześnie.

Źródło twierdziło: „Jak na ironię, jedyną osobą, która okazała mu współczucie, jest książę Andrzej”.

„On wie od Sarah Ferguson – a teraz z pierwszej ręki – jakie to uczucie być outsiderką, o czym Harry tak dużo wie.

– Jeśli chodzi o pozostałych, królowa ma głębokie poczucie ochrony i niezadowolenie z Harry’ego. Niewiele jest dla niego współczucia po tym, co on i Meghan powiedzieli w Oprah.

Harry wrócił w tym tygodniu do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w pogrzebie księcia Filipa, który spędził życie służąc królowej. Jego żona Meghan Markle nie mogła w nim uczestniczyć, ponieważ odradzała podróżowanie ze względu na ciążę.

Peter Phillips przechadzał się między książętami Williama i Harrym na pogrzebie ich dziadka.  Zdjęcia / Getty Images
Peter Phillips przechadzał się między książętami Williama i Harrym na pogrzebie ich dziadka. Zdjęcia / Getty Images

Harry był sam na pogrzebie, zaledwie kilka kroków od Williama, a Peter Phillips między nimi, gdy szli za trumną. Powoli ruszyli z resztą rodziny w kierunku kościoła.

READ  Fidżi zawiesza szefów policji i więzień oraz kończy chińskie umowy o bezpieczeństwie

Później tego dnia widzimy Harry’ego rozmawiającego z Williamem i Kate, gdy grupa opuszcza pogrzeb. William zwykł nazywać Kate „rozjemcą” między dwoma braćmi, którzy spacerowali razem przez kilka minut po tym, jak patrzyli, jak trumna ich dziadka opuszcza się do piwnicy kaplicy św. Jerzego.

To był pierwszy raz, kiedy Harry’ego widziano w Wielkiej Brytanii od czasu wywiadu Oprah z Megan, ale nie oczekuje się, że zostanie długo w tym kraju.

Uważa się, że powrócił do Frogmore Cottage po ponownym spotkaniu z Williamem na pogrzebie. Oczekuje się, że będzie kontynuował swoją samoizolację po przerwaniu kwarantanny przez 10 dni z powodu ceremonii pogrzebowych. Po przyjeździe tylko w niedzielę, musi poddać się kwarantannie przez 10 dni po przyjeździe, ale pozwolono mu uczestniczyć w pogrzebie ze względów humanitarnych.