Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podsumowanie wiadomości sportowych Reutera | Gry sportowe

Poniżej znajduje się podsumowanie aktualnych kanałów wiadomości sportowych.

Igrzyska Olimpijskie – Softball – Japonia i Stany Zjednoczone rozpoczynają mecz wynikiem 2-0, a emocje w Fukushimie się kończą

Gospodarze Japonii odnieśli dodatkowe zwycięstwo w inningu z Meksykiem w jego 39. urodziny i drugi dzień softballu na Igrzyskach w Tokio, dołączając do Stanów Zjednoczonych z wynikiem 2:0 w tabeli. Później w czwartek Australia pokonała Włochy, które przegrały 0-2 i jak dotąd nie zanotowały żadnego okresu w turnieju.

Raport WTA: Katarzyna Kawa podtrzymuje nadzieję w Polsce w Gdyni

Katarzyna Kawa zachowała swoją ojczyznę, ponieważ rozstawiona z numerem 3 Irina Camelia Pejo pokonała Rumunię 6-2 6-4 w drugiej rundzie w czwartek podczas BNP Paribas Open w Polsce w Gdyni. Kawa, która uplasowała się na 143 miejscu na świecie, nie miała większych problemów, ponieważ zamieniła pięć z dziewięciu punktów przełamania i zdobyła 64 procent punktów pierwszego serwisu (27 z 42) przeciwko Peugeot, aby awansować do ćwierćfinału.

Wybuch NFL-COVID-19 wśród nieszczepionych graczy może oznaczać przegraną

Narodowy Związek Piłki Nożnej poinformował w czwartek swoje drużyny, że wybuch nowego wirusa Corona wśród nieszczepionych zawodników w sezonie 2021 może doprowadzić do utraty ich zarobków i utraty pensji, jeśli mecze nie zostaną przełożone. Zgodnie z notatką przesłaną przez komisarza NFL Rogera Goodella, liga nie planuje dodawać 19. tygodnia do regularnego 18-tygodniowego sezonu, aby uwzględnić mecze, których nie można przełożyć.

Novak Djokovic czeka ciężka remis na igrzyskach olimpijskich

Światowy numer jeden Novak Djokovic nie jest łatwy do zdobycia czterech złotych medali, ponieważ Andrey Rublev i Alexander Zverev mogą zmierzyć się z jego drogą do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Djokovic, reprezentujący Serbię, wygrał pierwsze trzy duże turnieje sezonu i może zostać pierwszym mężczyzną, który zdobędzie złoty medal, jeśli po raz pierwszy zdobędzie złoto w Tokio. Potem pozostaje tylko wygrać US Open w sierpniu. Stevie Graf jest jedynym graczem, który to zrobił w 1988 roku.

READ  Golf Majets zdobywa czwarte miejsce w Dickinson | Wiadomości, sport, praca

Igrzyska Olimpijskie – Lekkoatletyka – Kontuzja kostki wyklucza kenijski Kamoror

Kenijski biegacz na 10 000 m i zwycięzca maratonu nowojorskiego 2019, Jeffrey Kamworor, wycofał się z Igrzysk Olimpijskich w Tokio z powodu kontuzji kostki, powiedział w czwartek BBC Sport Africa Jeffrey Kamworor. 28-latek jest trzykrotnym mistrzem świata w półmaratonie i byłym rekordzistą świata, który po wygraniu prób krajowych liczył na medal na 10 000 metrów.

Olimpijskie chwile, na które trzeba uważać w Tokio 2020

Superbohaterowie na całym świecie noszą spandex. Tak samo jest tutaj, w Tokio, gdzie osoba, która ma największe szanse na wygranie – lub nawet uratowanie – tych wojowniczych igrzysk olimpijskich, nosi czerwony jednoczęściowy kostium. Niezależnie od tego, czy Simone Biles stoi 1,42 metra na nogach w pończochach, Amerykanka ma szansę stać się gigantem w tych meczach przełożonych z powodu pandemii, gdy próbuje dodać do czterech złotych medali, które zdobyła na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016.

Dyrektor ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w przeddzień igrzysk w Tokio został zwolniony za żart o Holokauście

Organizatorzy z Tokio zwolnili kierownika ceremonii otwarcia w przeddzień wydarzenia po doniesieniach o jego wcześniejszym dowcipie na temat Holokaustu, podczas gdy media poinformowały, że były premier Shinzo Abe, zagorzały obrońca Igrzysk, nie będzie obecny. Najnowszy odcinek serii https://www.reuters.com/lifestyle/sports/tokyo-2020-plagued-by-embarrassing-scandals-gaffes-2021-07-22 pojawia się kilka dni po studni. – Znany muzyk został zmuszony do ustąpienia https://www.reuters.com/lifestyle/sports/tokyo-2020-organisers-want-composer-who-apologised-bullying-stay-2021-07-19 jako kompozytor koncertowy po tym, jak pojawiły się stare doniesienia o jego obraźliwym zachowaniu i zastraszaniu.

Nosiciele flag wysyłają wiadomości o równości i sprawiedliwości podczas ceremonii otwarcia

Oczekuje się, że kilka narodów olimpijskich pokaże swoje poparcie dla równości płci i sprawiedliwości rasowej w piątek wieczorem, wybierając sportowców niosących flagi podczas ceremonii otwarcia. Międzynarodowy Komitet Olimpijski zmienił swoje zasady i zażądał, aby każdy kraj wybrał dwóch nosicieli flagi w celu zwiększenia równości płci na Igrzyskach w Tokio.

READ  Trener Springboks Jack Nenber odrzuca krytykę Sir Steve'a Hansena

Skandaliczne Tokio szuka najlepszego nosiciela pochodni, który naprawi uszkodzony obraz

Po skandalu w przeddzień ceremonii otwarcia organizatorzy Tokyo 2020 mają okazję naprawić wizerunek igrzysk, kiedy ujawnią, kto będzie nosił znicz olimpijski na kilka ostatnich kroków, aby rozpalić kocioł stadionu. Tożsamość ostatniego nosiciela pochodni jest jedną z gier ściśle strzeżonych tajemnicą, jednak od miesięcy krążyły spekulacje na temat słynnych sportowców, takich jak były baseballista Seattle Mariners Ichiro Suzuki i Shuhei Ohtani z Los Angeles Angels, najnowszy japoński zawodnik, który przykuł jego uwagę. Zjednoczone państwo.

Olimpiada Tenisowa – Djokovic ma na celowniku Złotą Szlemę, ale robi krok po kroku

Novak Djokovic nauczył się od swojego poprzedniego złamania ucha na igrzyskach olimpijskich i nie pozwoli się oderwać od swojego dążenia do zdobycia złotego medalu. Niemiecka Steffi Graf jest jedynym graczem, który w tym samym roku wygrał wszystkie cztery turnieje wielkoszlemowe i olimpijskie, ale 34-letni Serb jest w trzech piątych.

(Ta historia nie została edytowana przez pracowników Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)