Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podobno wyciekły nowe zrzuty ekranu gry Silent Hill

a Nowa ciche wzgórze Zrzuty ekranu z gry Wraz z kilkoma szczegółami wydaje się, że wyciekł on we wczesnych godzinach porannych i został usunięty z powodu naruszenia praw autorskich rzekomo przez jego właściciela i wydawcę Konami. Dusk Golem, znany przeciek i informator, udostępnił kilka zdjęć, które twierdzą, że są nową grą Silent Hill, tak jak pojawiła się podczas tworzenia w 2020 roku. Naruszenie praw autorskich wskazuje, że obrazy są rzeczywiście prawdziwe.

Nowe ujęcia w Silent Hill

Poniżej udostępniamy zrzuty ekranu naszym czytelnikom. Jeśli znikną, zanim dotrzesz do tego artykułu, możesz je znaleźć pod adresem Resetowanie także.

Wydaje się, że ostatnie zdjęcie zostało podpisane przez projektanta potworów Silent Hill, Masahiro Ito. Po dalszych badaniach użytkownik Reddita odkrył, że graffiti mówi coś w stylu „On nie jest Chrystusem, jest całkiem niegrzecznym chłopcem”, zaczerpniętym z Monty Pythona „Życie Briana”. Tłumaczenie tekstu pokazanego na obrazku 4/5 powyżej brzmi:

Chociaż obrazy zostały usunięte z tweetów Dusk Golema, nadal możesz wyświetlić oryginalny tekst poniżej.

Ogólny konsensus jest taki, że powyższe obrazy krzyczą na zespół Bloober (The Medium, Layers of Fear), który podobno pracuje nad nowym Silent Hill. Jednak Dusk Golem twierdzi, że powstaje więcej niż jeden Silent Hill i że Sony Interactive Entertainment nadal jest mocno zaangażowane.

READ  Uruchamiamy Bubble Bobble 4 Friends na PC z Baron's Workshop

Z innych wiadomości Epic współpracuje z Sony w celu zmniejszenia Input lag w bijatykach PS5 opartych na Unreal Engineoraz pierwszą zawartość DLC do Dying Light 2. spóźnił się.