Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podgląd | Polska WU19 vs Irlandia WU19

Pogoń za mistrzostwami Europy do lat 19 kobiet rozpocznie się następnego lata we wtorek po południu dla kobiecych drużyn Republiki Irlandii do lat 19.

Irlandia, która trafiła do grupy E w Lidze A, musi znaleźć się w pierwszej dwójce, aby awansować do elitarnego etapu play-offów, a to oznacza zdobycie punktów z Polski, Irlandii Północnej i Francji.

Runda kwalifikacyjna odbędzie się w Polsce, gdzie drużyna Dave’a Konnella założyła bazę w Poznaniu. We wtorek o godzinie 13:00 rozpoczną walkę z gospodarzem.

Trener Connell powiedział: „To było bardzo trudne przejście od zebrania zespołu w Dublinie do podróży do naszej bazy w Polsce i teraz zaczynamy nasz pierwszy mecz kwalifikacyjny, ale jesteśmy gotowi i nie możemy się doczekać kolejnego wyzwania.

Trener reprezentacji Irlandii kobiet do lat 19 Dave Connell SPORTSFILE

– Sztab na zapleczu był świetny w przygotowaniu zawodników i opracowaliśmy plan meczu, aby zmierzyć się z bardzo dobrą polską drużyną.

„Celem jest wyjście z tej grupy i awans do Elite Tour, a następnie, miejmy nadzieję, do finałów latem przyszłego roku. Nie będzie to łatwe, ponieważ jesteśmy w trudnej grupie, ale gracze są gotowi podjąć wyzwanie i ciężko pracowaliśmy nad przygotowaniami do tych gier.

„To bardzo niefortunne, że ma tak wiele kontuzji, ale częścią przystosowania się do międzynarodowej piłki nożnej jest to, jak reagujesz na niepowodzenia. Nieobecność niektórych graczy otwiera drzwi dla innych, więc mamy nadzieję, że mogą się rozwijać i pomóc nam osiągnąć kwalifikację do następnej rundy Ale teraz skupiamy się tylko na Polsce.

Turniej finałowy odbędzie się w Belgii w lipcu.

Reprezentacja Irlandii kobiet do lat 19bramkarze: Summer Lawless (Bmount United), Claudia Keenan (Wexford Youth)

Obrońcy: Mebe Russell (Wexford Youth), Melissa Okan (Athlon Town), Abby Tuthill (Shamrock Rovers), Kate Thompson (Galway WFC), Jesse Stapleton (Shelburn), Tara O’Hanlon (Beaumont United)

READ  Huawei P50 Pro: flagowy telefon o dużej mocy

Pomocnicy: Orleth O’Mahony (Shamrock Rovers), Michaela Lawrence (Wexford Youth), Sophie Morin (Liverpool), Eva Mangan (Cork City), Scarlett Heron (Athlon Town), Eli O’Brien (Cork City), Jimmy Thompson (Shamrock Rovers )

Atakujący: Emma Doherty (Sligo Rovers), Laura Shine (Cork City), Leah O’Leary (Shelburne), Keri O’Hara (Sligo Rovers), Rolla Olusola (Galway WFC)

Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA Kobiet do lat 19Liga A, Grupa Ewtorek 4 października | Polska – Irlandia, City Plioska Stadium, KO 13:00 (czasu irlandzkiego)piątek 7 października | Irlandia – Irlandia Północna, Stadion Miejski Swarzędz, KO 10:00 (czasu irlandzkiego)poniedziałek 10 października | Irlandia – Francja, MGKS Huragan, KO 13:00 (czasu irlandzkiego)