Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podekranowy aparat Galaxy Z Fold 3 może niektórych rozczarowywać

Pierwszy Galaxy Fold był bardziej dowodem koncepcji, pokazując, że składane telefony mogą kiedykolwiek powstać. Galaxy Z Fold 2 był jego ulepszeniem, odnosząc się do wielu punktów trwałości i użyteczności swojego poprzednika. Jeśli plotki są w porządku, Galaxy Z Fold 3 może wprowadzić kolejny kamień milowy w marzeniu o składanym telefonie. Jednak jedna funkcja wyróżnia się niemal jako niepotrzebna fajna funkcja, która choć może być lepsza, może nadal rozczarować tych, którzy uwielbiają robić selfie lub czaty wideo na żywo.

Szczerze mówiąc, Galaxy Z Fold 3 wygląda prawie jak garść kompromisów w celu dostosowania do nowych funkcji. W szczególności dodanie rysika S Pen może zmniejszyć przestrzeń wewnętrzną, co z kolei zmniejszyło wyświetlacze i baterię. Jeśli jednak S Pen jest akcesorium innej firmy, ta logika całkowicie znika.

Jednak następny składany telefon Samsunga ma inną podobną funkcję, która może ekscytować fanów lub nie. Chociaż firma od dawna pracuje nad kamerą pod wyświetlaczem, może zadebiutować w Galaxy Z Fold 3. Biorąc pod uwagę recenzje pierwszego na świecie UDC na ZTE Axon 20 5G, może to nie brzmieć zachęcająco.

Lodowy wszechświat oferuje pewną pociechę, twierdząc, że UPC lub niższa przepuszczalność kamery Galaxy Z Fold 3 wyniesie ponad 40%, co wskazuje, że jest wyższa niż ta używana przez ZTE. W skrócie oznacza to, że będzie w stanie przepuszczać więcej światła przez ekran i aparat, co z kolei oznacza, że ​​aparat będzie w stanie generować lepsze obrazy. Byłoby to z grubsza porównywalne do zwykłych przednich kamer za perforowanymi wycięciami.

Niestety, wskazówka również podążyła za tym, że obszar widzenia nad aparatem nadal będzie miał ten mozaikowy wzór, który będzie odróżniał go od reszty ekranu. Jest to nieunikniona konsekwencja technologii, przynajmniej na razie, ale na szczęście nie jest to takie oczywiste, chyba że przyjrzysz się uważnie. Mam nadzieję, że jest o wiele lepszy niż Axon 20 5G, nawet jeśli daleko mu do ideału.

READ  Nintendo pracuje nad projektem gry i animacją Donkey Kong - relacja