Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podcast nr 712 – Premiera Ryzena 9 7950X3D, ulepszenia wideo RTX, obowiązkowe wiadomości Intel Arc, zarobki Nvidii + więcej!

Otrząsnęliśmy się po burzy lodowej na Środkowym Zachodzie, która na kilka dni wyłączyła zasilanie w centrali podcastów, używając jednej dziwnej sztuczki, i nigdy nie uwierzysz, co stało się później! (Zarejestrowano 1 marca 2023 r.)

Intel Arc Fresh Ryzen 9 7950X3D mówi o perfekcji Nvidia Financials Microsoft mówi, abyś przestał używać Chrome + Security i zabawy w grach!

Ponieważ nie mogliśmy pojawić się na naszym koncercie w zeszłym tygodniu, w tym tygodniu mamy trzech sponsorów! Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Czynnik! Smaczne posiłki, opracowane z dietetykiem, gotowe w kilka minut. Zjedz dobrze i odzyskaj ten czas Użyj naszego kodu „PCPER50”, aby uzyskać 50% zniżki na pierwszą puszkę.

Chłodny! Jeśli jesteś użytkownikiem Okta, mogą pomóc Ci zapewnić 100% zgodność całej floty z wymogami bezpieczeństwa. Zarezerwuj demo już dziś!

SANEBOX! Odzyskaj swoją skrzynkę odbiorczą, przestań otrzymywać wiadomości, które nie wymagają Twojej uwagi, i uwolnij cenny czas. Bezpłatny okres próbny i kredyt w wysokości 25 USD!

Jak zawsze chcemy bardzo podziękować wszystkim członkom Patreona. Nowe i istniejące osoby, które wpadają na ich sponsorów, są bardzo mile widziane.
To przedstawienie nie może trwać bez ciebie – wiesz kim jesteś, Prosimy o rozważenie wsparcia naszych wysiłków. On ona z pewnością Pomaga nam utrzymać się na antenie. A Josh pomaga kupować hamburgery. Dziękuję!

READ  Google doda sześć gier Stadia Pro w grudniu 2021 r.: raport