Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po 16 latach przerwy zapowiedziano piąty film o Shreku, a kultowy film powraca w oryginalnej obsadzie

Po 16 latach przerwy zapowiedziano piąty film o Shreku, a kultowy film powraca w oryginalnej obsadzie

DreamWorks Animation ogłosiło, że Shrek powróci z piątym filmem, w którym wystąpią Mike Myers, Eddie Murphy i Cameron Diaz.

W tym roku minie 16 lat od premiery kontynuacji i 25 lat od premiery pierwowzoru. Pierwsza część Shreka została wydana w 2001 r., druga część w 2004 r., trzecia część w 2007 r., a ostatnia część, Shrek Forever After, została wydana w 2010 r.

„Nie za daleko, za daleko… Shrek 5 trafi do kin 1 lipca 2026 roku z Mikiem Myersem, Eddiem Murphym i Cameron Diaz” – podało Universal Pictures na Channel X.

Czytaj więcej Greater Manchester Street została przekształcona w nową sztukę Netflix zatytułowaną House of Guinness

Reklama została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, a jeden z nich odpowiedział na tweet studia: „Na tę reklamę czekało całe pokolenie dorosłych”. Inny powiedział: „Siedzę. Personel teatru się boi i prosi, żebym wyszedł, bo „filmu jeszcze nie ma”, a ja po prostu za bardzo siedzę.

To ogłoszenie Universal Pictures nadeszło kilka dni po tym, jak Eddie Murphy, który jest najbardziej znany z podkładania głosu Osłowi, ujawnił, że piąta część serii filmów o Shreku zmierza na duży ekran.

W rozmowie z Colliderem powiedział: „Zaczynamy to robić [Shrek 5] „Kilka miesięcy temu. Nagrałem pierwszy akt i zrobimy to w tym roku, dokończymy. Pojawi się jego film o Ośle. Będziemy też kręcić film o Ośle. Będziemy kręcić kolejny film o Ośle. .”

Chris Meledandri, starszy producent animacji, również napomknął o powrocie oryginalnego filmu, mówiąc: „Oczekujemy powrotu obsady. Rozmowy już się rozpoczęły i wszystko, co otrzymaliśmy, wskazuje na to, że obsada wykazuje ogromny entuzjazm co do powrotu .” I miał rację!

READ  Wyzwanie uniwersyteckie było ukierunkowane na Oxbridge, kiedy nad nim pracowałem, i nadal tak jest. Ale istnieje rozwiązanie Lillian Crawford