Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Plump Up: pięć serum z kwasem hialuronowym do wypróbowania

Kwas hialuronowy to składnik aktywny, którym warto się ekscytować. Szukamy pięciu odżywek pełnych tego produktu.

Czym jest kwas hialuronowy? Cóż, to naturalna cząsteczka cukru, która żyje głównie w naszej skórze i jest kluczem do elastyczności skóry (oprócz ruchu stawów, utrzymuje również nawilżenie oczu). Wraz z wiekiem stężenie kwasu hialuronowego (HA) w naszej skórze maleje, dlatego serum jest teraz nasycone tą substancją.

Nałóż kwas hialuronowy na lekko wilgotną skórę, a następnie nałóż krem ​​nawilżający, aby wszystko utrwalić.

dostarczony

Nałóż kwas hialuronowy na lekko wilgotną skórę, a następnie nałóż krem ​​nawilżający, aby wszystko utrwalić.

Dla niektórych jury nadal nie jest pewne, jak bardzo serum i kremy zawierające kwas hialuronowy faktycznie przenikają przez skórę, ale wiele osób zgłasza niesamowite wyniki stosowania kwasu. Ogólnie rzecz biorąc, Twoja skóra jest jędrniejsza i bardziej nawilżona, a HA pomaga w tym, drobne zmarszczki pojawiają się mniej.

Kluczem jest sprawdzenie masy cząsteczkowej HA w surowicy. Mniejsze cząsteczki wnikną bardziej, podczas gdy HA o wyższej masie cząsteczkowej nawilży powierzchnię skóry, więc mieszanina jest generalnie doskonałym wyborem.

Eksperci i marki często zalecają nałożenie kwasu hialuronowego na lekko wilgotną skórę, a następnie nałożenie kremu nawilżającego, aby to wszystko utrwalić.

Dodatkowo, mimo że ma w nazwie kwas, jest ogólnie bardzo przyjemnym składnikiem – ponieważ pamiętaj, że występuje naturalnie.

Esano Skoncentrowane serum z kwasem hialuronowym do intensywnego nawilżenia

Wyprodukowane w Nowej Zelandii i wolne od okrucieństwa serum zawiera wiele form HA, a 93% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Jest lekki na skórze i łatwo się wchłania.

Zwykły kwas hialuronowy 2%

Niedrogie i pełne składników aktywnych: to serum zawiera trzy wagi kwasu hialuronowego oraz witaminę B5, która zapewnia dodatkowe nawilżenie.

Uwielbiamy to, że nie ma dodatkowego zapachu (ale to oznacza, że ​​nie ma fantazyjnego zapachu). Ma konsystencję prawie detergentową, ale dobrze się wchłania.

READ  iPhone 15 Pro może nie mieć półprzewodnikowych przycisków, jak wcześniej plotkowano

Receptura Glow, Śliwkowe serum z kwasem hialuronowym

To wolne od okrucieństwa, wegańskie serum z Korei Południowej zawiera pięć różnych gramatur kwasu hialuronowego, a także kolagen pochodzenia roślinnego i trzy ekstrakty ze śliwek, które zawierają inną kluczową substancję aktywną: Witamina C.

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Ta francuska marka wspierana przez dermatologów nie bez powodu ma kult: to serum zawiera dwa rodzaje HA i witaminę B5, które pomagają ukoić suchą, wrażliwą skórę.

Jest delikatnie pachnący, ale ma uroczą konsystencję, a kiedy go użyliśmy, stwierdziliśmy, że złagodził typowy zimowy problem napiętej skóry.

Vanessa Megan Żelowe serum kolagenowe z kwasem hialuronowymعزز

Australijska marka bez okrucieństwa, to serum zawiera również ekstrakty roślinne, takie jak pazur kangura i banker’s, a podstawą produktu jest organiczny sok z liści aloesu. Świetnie sprawdza się również jako baza pod makijaż.