Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Plotki na temat iPhone’a 14 Pro brzmią ogromnie – ale wciąż dostaję iPhone’a 14

W zestawieniu z rzekomym zestawem funkcji iPhone 14 ProTen iPhone 14 Jego premiera ma się ukazać jeszcze w tym roku i wygląda dość rozczarowująco. I z każdą rundą nowych przecieków, iPhone 14 Pro wydaje się odbierać bardziej obiecujące funkcje, podczas gdy iPhone 14 zanika nieco bardziej.

Chcę Ci powiedzieć, że masz mniej niż pół roku przed czasem Data premiery iPhone’a 14 Nie dowierzać szumowi – lub brakowi szumu w tym przypadku. Tak, wczesne słowa o iPhonie 14 nie były zachęcające, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie plotki dotyczące modelu Pro. Ale Apple nie zamierza poświęcać swoich niedrogich flagowców tylko po to, by bardziej zaangażować iPhone’a 14 Pro.

Jasne, można by Ci wybaczyć, że myślisz inaczej. ten Najnowsze plotki dotyczące jesiennej premiery telefonu Appledzięki uprzejmości języka raportu BloombergMaluje prawdziwy obraz tych, którzy mają i nie mają. Oczekuje się, że iPhone 14 Pro otrzyma procesor A16 Bionic, ulepszony aparat główny 48 MP i nowy projekt, który w końcu pozbędzie się wycięcia premium iPhone’a. Oczekuje się, że iPhone 14 nie otrzyma żadnej z tych rzeczy.

iPhone 14 Pro jest pokazywany wszędzie, a iPhone 14 już nie tak bardzo. (Źródło zdjęcia: Wołodymyr Lenard)

W rzeczywistości mówi się, że standardowy iPhone tej jesieni będzie zasilany przez ten sam chipset A15, który znajduje się w głównym nurcie iPhone 13 Pro Modele. To nie jest dokładnie to, co sprawia, że ​​ludzie biegną stałą ścieżką do drzwi najbliższego sklepu Apple Store.