Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Plotka: Persona 4 Arena Ultimax zostanie przerobiona na „nowoczesne platformy”

zdjęcie: Atlas / Via Persona Central

W zeszłym tygodniu Atlus oficjalnie rozpoczął obchody 25-lecia serii Persona przez Otwórz prywatną witrynę.

ten Strona przywołuje siedem różnych projektów Które zostaną ujawnione między wrześniem 2021 a jesienią 2022 roku. Chociaż oczekuje się, że przynajmniej jednym z tych projektów będzie Persona 6, już teraz istnieje wiele spekulacji na temat tego, co mogą otrzymać fani.

Chociaż systemy Nintendo nie mają całej tej historii z serią, system hybrydowy może otrzymać inną ofertę, taką jak Persona 5 Strikers. Według przecieku Zippo, bijatyki z lat 2013/2014 Persona 4 Arena Ultramax (opracowany wspólnie z Atlus i Arc System Works) W przyszłym roku zostanie przeprojektowany jako „nowoczesne platformy”.

To jest dokładnie to, co powiedzieli na swoim blogu:

„Dzięki niedawnemu ogłoszeniu przez Atlus, że Persona miała jakąś ukochaną w 25. rocznicę we wrześniu, ludzie wyraźnie zastanawiają się, jakie będą te ogłoszenia.

„Persona 4 Arena Ultimax z Arc System Works otrzymuje modyfikację, która zmierza na nowoczesne platformy. Nie powiedziano mi, czy będzie zawierała nową zawartość, czy nie, ale osobiście byłbym bardzo zaskoczony, gdyby tak nie było Oczekuje się, że zostanie wydany w przyszłym roku”.

Zippo wspomniało już o obecności Strach Metroid przed jego oficjalnym odsłonięciem Również potwierdzone Sonic & Knuckles wróci.

Persona 4 Arena Ultramax
zdjęcie: Atlus / przez Xbox Market

Co sądzisz o zmodyfikowanej wersji bijatyki Persona? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Aston Martin przeszedł od Jamesa Bonda do Rocket League