Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation ujawnia liczbę samochodów w Gran Turismo 7

Kiedy Gran Turismo 7 Na platformach PlayStation w przyszłym roku gracze będą mieli mnóstwo samochodów do wyboru. Według japońskiej broszury promującej grę (udostępnioną na Twitterze przez użytkownika @bookkyamp), gra zaoferuje łącznie ponad 420 pojazdów. Broszura ujawniła również, że gra będzie zawierać „ponad 90 torów z realistyczną pogodą i scenerią”. Według NextGenPlayer (który przetłumaczył tweeta) możliwe jest, że liczba utworów odzwierciedla różne układy, co oznacza, że ​​nie wszystkie mogą być unikalne. Niezależnie od tego, liczba torów i samochodów na starcie wygląda bardzo obiecująco!

Obraz broszury można znaleźć w umieszczonym poniżej tweecie.

Są szanse, że fani poczekają trochę dłużej, zanim Sony naprawdę zacznie podciągać kurtynę w składzie samochodów w grze, ale miejmy nadzieję, że więcej zostanie ujawnionych na początku przyszłego roku. Ponad 90 utworów w formacie Gran Turismo 7 Reprezentuje również największą liczbę, jaką kiedykolwiek widziała seria, co oznacza, że ​​gracze powinni mieć dużo do zobaczenia i zrobienia po uruchomieniu gry.

Seria Gran Turismo była podstawą platform PlayStation od 1997 roku. Przez lata deweloper Polyphony Digital wprowadził jedną z najbardziej lubianych gier wyścigowych i będzie ciekawie zobaczyć, czy Gran Turismo 7 Możesz kontynuować tę tradycję. Podczas gdy gra zostanie wydana na każdej z obecnych platform PlayStation, wersja na PS5 obiecuje wykorzystać możliwości nowej generacji systemu, w tym rozdzielczość 4K, 60 klatek na sekundę, haptyczne sprzężenie zwrotne, ray tracing i nie tylko. To pierwszy raz, kiedy seria ma wersję na wiele konsol, więc miejmy nadzieję, że wersja na PlayStation 4 nadal będzie fajnym doświadczeniem, nawet jeśli będzie mniej imponująca technicznie.

READ  Seria Asus ZenFone 8 została dziś zaprezentowana na całym świecie: jak oglądać transmisje na żywo, spodziewana cena i dane techniczne

Gran Turismo 7 Premiera gry zaplanowana jest na 4 marca na PlayStation 4 i PlayStation 5. W międzyczasie możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z gry tutaj.

Nie możesz się doczekać gry? Gran Turismo 7? Co sądzisz o liczbie samochodów i torów dostępnych w dniu premiery? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aby porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!