Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation Plus przewyższa oczekiwania listą gier

PlayStation Plus Został wydany w wielu regionach na całym świecie, a fani zauważyli, że wiele z nich ma więcej gier, niż wcześniej obiecała firma.

W marcu PlayStation ogłosiło, że wycofa obecną usługę PlayStation Plus, aby od czerwca oferować zupełnie nowy pakiet. Poprawka ma być konkurencją dla popularnego Microsoftu Xbox Game Pass.

Całkowicie nowy PS Plus zaoferuje stary model jako poziom podstawowy, ale ci, którzy chcą usługi subskrypcji podobnej do tej, którą oferuje Xbox, mogą zarejestrować się w Extra, aby uzyskać dostęp do gier na PS4 i PS5, podczas gdy ci konkurują o doskonały On może grać klasyczne gry Z PS1, PS2, PS3 i PSP.

Wcześniej Sony obiecało, że z nowych bibliotek konsol dostępnych będzie około 400 gier, podczas gdy będzie można grać w około 300 klasycznych gier. Liczby te różnią się w zależności od regionu, ale według tych, którzy uważnie obserwowali oferowane gry, większość regionów pokonała te cele.

Eurogamer Poinformował, że znalazł w serwisie 429 nowoczesnych gier, podczas gdy odkryto 404 klasyczne gry. To ponad 100 gier, niż wcześniej szacowała firma. Na liście może być więcej gier niż na początkowych listach. Wiele adresów można znaleźć tylko za pomocą funkcji wyszukiwania i może być trudno uzyskać dokładną kombinację wielkich liter i interpunkcji, aby je odtworzyć.

W odpowiedzi na tę pozornie premium ofertę Xbox reklamuje liczbę gier dostępnych w swoim serwisie od czasu premiery. Najnowsze osiągnięcia Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera Dołącz, kontynuacja klasycznych gier z żółwiami, takich jak Żółwie w czasie To był hit zarówno wśród fanów, jak i krytyków.

Chociaż nie zawiera żadnych nowo wydanych gier, PS Plus oferuje długą listę uznanych przez krytyków tytułów, takich jak; pasmo śmierciA Bóg wojny, A Horyzont Zero Świt jej dodatkowej usługi, oraz I COA małpa ucieczkaA Resident Evil Kod: Veronica X Jego doskonałego wyboru.

READ  Niebiesko-zielone algi zasilają mikroprocesory w nowym eksperymencie

Napisane przez Georginę Young w imieniu GLHF.