Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Platinum Royal Jubilee Concert: Andrea Bocelli pokonuje stratę rodziny, śpiewając dla Królowej | muzyka | zabawa

Andrea oszołomiła publiczność i obserwowała członków rodziny królewskiej z podobną do konia roboczego wersją klasycznego Turandot Pucciniego. Królewskie przyjęcie, w tym księcia Karola, Camillę, księcia Williama i Kate, można zobaczyć wymachując flagami Union Jack, z wyraźnie widoczną księżną Kornwalii. Gdy budowano go aż do wielkiego finału, całe centrum handlowe przyspieszyło z głośną aprobatą, gdy włoski tenor uderzył w te charakterystyczne wysokie nuty na końcu. Fani zalali media społecznościowe wiadomościami, twierdząc, że Bocelli „ukradł cały program”.

Andrea podążała za światowym składem, w którym znaleźli się Queen + Adam Lambert, Rod Stewart, mistrz Eurowizji Sam Ryder, George Ezra, Craig David i wiele gwiazd muzyki z West Endu pod przewodnictwem Sir Andrew Lloyda Webbera.

Jednak wiele komentarzy uważa, że ​​znane na całym świecie treści prześcignęły wszystkich

Ekavox Music powiedział: „Andrea Bocelli była tylko przypadkową próbą kradzieży show. Co za absolutny bohater. Boski głos. Gęsia skórka”.

„Nie pierwszy raz, kiedy Włosi ukradli serial w Londynie w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, Bocelli jest po prostu niesamowity” – napisał Gareth Hughes.

Alscott67 dodał po prostu: „O mój Boże, tu jest powódź. Andrea Bocelli. Niesamowite”.

Gdy naród świętuje króla, matkę, babcię i babcię, Andrea radzi sobie ze stratą swojej ukochanej matki, Bocelli Matriac Eddy.

Gwiazda piosenkarza zwykle informuje swoich fanów o codzienne posty na swoim Instagramie, ale przez ostatnie siedem dni zrobił sobie przerwę. Jednak powrócił, aby dziś wieczorem rozpocząć oszałamiający i pełen emocji występ.

W miniony weekend rodzina ogłosiła utratę Eddiego Bocellego.

We wzruszającej wiadomości na Instagramie Andrei powiedziała: „Z wielkim smutkiem nasi pracownicy ogłaszają odejście pani Eddie Aringiri Bocelli, matki Andrei. Będzie nam bardzo brakowało jej bliskich i nas wszystkich. ziemski dom po długim i niezwykłym życiu, aby dołączyć do ukochanego męża Sandro w Niebie. Całe nasze serca Z Andreą, Veronicą, Alberto, Cinzią i całą rodziną Bocelli w tym czasie.”

READ  Universal zmienia ubiór pracowników, aby był bardziej wszechstronny