Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pixel 6 i 6 Pro, aby uzyskać nowe tapety „Motif” [Gallery]

Jak na przykład okazja na lunch W przypadku Pixel 6 i 6 Pro Google nadal finalizuje wrażenia użytkownika. Nowy zestaw tapet „Motif” z kwiatowymi i geometrycznymi ilustracjami pasującymi do mocnych stron Dynamic Color w Androidzie 12, będzie dostępny na Pixelu 6.

Nowa kolekcja tapet Pixel 6 o nazwie „Motif” dzieli się na dwie mniejsze grupy: „Floating” i „Pieces of G”. Pływające tła przedstawiają różne rośliny i inne naturalne kształty wiszące nad delikatnymi kolorowymi polami, podczas gdy tapety w cięciu G wykorzystują wielokąty pochodzące z popularnego logo „Super G” do tworzenia abstrakcyjnych kompozycji.

Motyw jest definiowany jako „wyróżniająca cecha lub dominujący motyw w kompozycji artystycznej lub literackiej”, która może odnosić się do elementów kwiatowych i Super G, które są kontynuowane między każdą tapetą, lub nazwa może być zdefiniowana po prostu jako „element dekoracyjny” projekt lub wzór. „

Google zlecił artystom cyfrowym udział w tej nowej grupie: z siedzibą w Helsinkach jesteś moim cielęciem, który stworzył Floating Wallpaper Collection, ma siedzibę w Amsterdamie Littmann, który stworzył kolekcjonerów Pieces of G. Opisy każdego zestawu tapet to odpowiednio „wskazówki kształtu i koloru tworzą zabawne miejsca” i „frezy tworzą tablicę kolorów”.

jest podobne do Wcześniej wyciekła tapeta, Te ilustracje wykorzystują nadchodzące opcje kolorów Pixel 6 i 6 Pro (czarny, biały, czerwony, zielony i żółty) jako dominujące schematy kolorów, a funkcja Material You’s Dynamic Color powinna być w stanie ściśle odpowiadać kolorowi urządzenia. Zapewni to bardziej spójne i konfigurowalne środowisko użytkownika w całym systemie operacyjnym. Nasz zespół był w stanie przekonać wbudowany selektor tła, aby ujawnił te nowe obrazy, podszywając się pod Pixel 6 Pro. Tapety dostępne są w pełnej rozdzielczości poniżej:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Sony kupuje platformę turniejów e-sportowych Repeat.gg