Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PingPong Payments uruchamia nowe usługi wymiany walut PLN i SEK

Płatności jednorożcem PingPong FinTech umożliwiają teraz sprzedawcom na rynku, MŚP i większym handlowcom dostęp do najgorętszych rynków w Europie z rozszerzonymi możliwościami walutowymi

Nowy JorkA 8 czerwca 2021 /PRNewswire/ – Globalny dostawca usług płatniczych i e-commerce, firma PingPong Payments, ogłosiła dziś rozszerzenie usług przetwarzania płatności i wymiany walut dla walut polskich (PLN) i szwedzkich (SEK), umożliwiając dostęp do tych rozwijających się rynków dla USA i międzynarodowych dostawcy produktów i usług.

PLN i SEK to najnowsze monety, które zostaną dodane do globalnych rozwiązań płatniczych PingPong Payments, które teraz zapewniają sprzedawcom i sprzedawcom internetowym, za pośrednictwem Amazon i innych platform, najwięcej opcji usług przeliczania walut i najszerszy dostęp do międzynarodowych rynków dla transakcji płatniczych. PingPong Payments jest obecnie jedynym dostawcą Amazon Payments oferującym polską walutę.

Szwecja A Polska dwa z Europa Najszybciej rozwijający się rynek e-commerce. Polska Doświadczył bezprecedensowego wzrostu sprzedaży online dzięki Covid-19, z prawie 80 procent internautów w Polska Rób zakupy online. Czołowa polska platforma e-commerce Allegro poinformowała, że 20 wieczorem Klienci odwiedzają ich witrynę co miesiąc. Podobnie, w Szwecjaprzychody na rynku e-commerce wyniosły 11,211 mln USD Oczekuje się, że w 2020 r. będzie rósł o 5,2% rocznie, co spowoduje, że wielkość rynku wyniesie 13,729 mln USD do 2024 roku.

Kenny Tsang, dyrektor generalny tenis stołowy płatności, Komentarze: W roku, w którym Covid-19 zakłócił wiele tradycyjnych biznesów, PingPong był w stanie z powodzeniem wspierać wschodzący rynek e-commerce i osiągnąć globalny wzrost. Nasza zdolność do oferowania usług wymiany walut polskich i szwedzkich zapewni teraz handlowcom amerykańskim i międzynarodowym Dzięki dostępowi do dwóch najszybciej rozwijających się i najbogatszych rynków e-commerce w Europa. “

Po dodaniu usług przeliczania walut na PLN i SEK, PingPong Payments oferuje teraz wsparcie dla sprzedawców rynkowych w USA i innych lokalizacjach geograficznych: dolary amerykańskie (USD), dolary kanadyjskie (CAD), dolary australijskie (AUD), jeny japońskie (JPY), dolar Zjednoczonych Emiratów Arabskich (AED) ), euro (EUR), funt brytyjski (GBP), juan chiński (CNH), Hongkong Dolar (HKD) i Singapur Dolar (SGD).

READ  Gamasutra - Informacje prasowe - Zgłoś swoje studio i wygraj złoty bilet do programu akceleracyjnego podczas Digital Dragons 2021!

Oprócz płatności transgraniczne Usługi przetwarzania i wymiany walut, PingPong Payments wspiera rozwój amerykańskich i międzynarodowych sprzedawców na rynkach zagranicznych poprzez dodatkowe usługi, w tym rozwiązania w zakresie pożyczek, płac i rachunków wirtualnych. Obejmuje to rejestrację podatkową i celną, weryfikację dostawców i płatności, informacje rynkowe oraz usługi marketingowe i wsparcia sprzedaży.

Kenny kontynuuje: “Nasze innowacyjne usługi płatnicze pozwoliły nam stać się preferowanym partnerem w wielowymiarowym rozwoju dla setek tysięcy profesjonalnych sprzedawców, którzy chcą rozszerzyć sprzedaż na arenie międzynarodowej. Wspieramy handlowców w sposób, na którym nie został zbudowany system bankowy, pokonując tradycyjne stawki i zmniejszenie tarcia płatności Transgranicznie z naszymi unikalnymi rachunkami wirtualnymi, które łagodzą wyzwania związane z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy”.

Kenny podsumowuje: “Sprzedawcy powinni ulepszać swoje łańcuchy dostaw pod kątem sprzedaży międzynarodowej przez cały rok, zamiast czekać na szczyt sezonu. Współpracując z odpowiednią siecią transgranicznych usług płatniczych, sprzedawcy e-commerce mogą natychmiast zbierać, przesyłać i przekazywać pieniądze z całego świata, pamiętając o globalnej dominacji po pandemii Oszczędzamy handlowcom czas i pieniądze ponad granicami dzięki innowacyjnym usługom, takim jak przetwarzanie podatku VAT i otwieranie lokalnych rachunków bankowych – pozwalając im zachować więcej ciężko zarobionych zysków.

O płatnościach ping pong
Firma PingPong Payments została założona w 2015 roku w celu pomocy globalnym sprzedawcom handlu elektronicznego w utrzymaniu większych zysków poprzez pokonywanie stawek oferowanych przez tradycyjne banki. Obecnie firma działa jako wielowymiarowy partner wzrostu dla ponad 750 000 sprzedawców internetowych na całym świecie, do tej pory przetworzyła ponad 90 miliardów płatności transgranicznych dla sprzedawców e-commerce i przekazuje ponad 150 milionów dziennie do zagranicznych sprzedawców e-commerce. Sprzedawcy na całym świecie ufają PingPong Payments, aby pomóc im zaoszczędzić na płatnościach transgranicznych, podatku VAT, płatnościach od dostawców i nie tylko. PingPong współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Citibank, JP Morgan i Wells Fargo, które zdobyły licencje na efektywne działanie i podlegają silnym ramom regulacyjnym i nadzorczym w Stanach Zjednoczonych, Europa A Azja.

ŹRÓDŁO PingPong Payments

READ  Polka Club kontynuuje kawałek lokalnego dziedzictwa | lokalna rozrywka