Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierwsza spółka pochodna, która ogłosiła nową operację w Polsce w ramach swojej globalnej strategii ekspansji

Polska Jako główna brama do talentów technicznych, Woody wykorzystuje wyjątkowo silną pulę inżynierów oprogramowania. Dzięki szerokiemu zakresowi działalności firma First Derivative zobowiązała się do zatrudnienia ponad 1000 wysoko wykwalifikowanych inżynierów w Polska, w obszarach takich jak inżynieria danych, tworzenie oprogramowania, chmura i analityka. Strategia ta jest zgodna z długoterminowym celem First Derivative, jakim jest dostarczanie klientom optymalnych usług poprzez rozwój zagranicznych centrów doskonałości na rynkach, na których mapuje umiejętności i kulturę lokalnej siły roboczej z wartościami i wizją biznesową.

Oprócz istniejącej puli talentów, First Derivative uruchomi inicjatywę szkolenia absolwentów poprzez partnerstwa z lokalnymi uniwersytetami, odzwierciedlając sposób, w jaki współpracuje z wiodącymi instytucjami akademickimi na innych kluczowych rynkach na całym świecie. Celem jest zapewnienie najlepszej wiedzy w zakresie informatyki, inżynierii oprogramowania i talentów w chmurze, aby wspierać klientów w ich najtrudniejszych wyzwaniach operacyjnych, danych i technicznych.

Szymon Kaczmarczyk Poprowadzi nowe biuro. Przed dołączeniem do First Derivative, Szymon zajmował stanowisko kierownicze w firmie doradczej GFT Group, zajmującej się doradztwem w zakresie transformacji cyfrowej. Dzięki silnemu doświadczeniu w IT, finansach i rynkach kapitałowych, Szymon będzie miał dobrą pozycję do przejęcia operacji.

David CollinsMD, pierwsza pochodnaPowiedział:

„Mamy ambitne plany na Polska, a Łódź jest idealnym miejscem do rozszerzenia naszej inżynierskiej obecności i wzmocnienia naszych rozwiązań. pod Simon prowadziA Koncentrujemy się na budowaniu naszej infrastruktury, rekrutacji absolwentów i talentów z doświadczeniem zawodowym oraz marketingu naszych usług. widzimy Polska Stać się dla nas kluczową pozycją, szczególnie w obszarach tworzenia oprogramowania i zarządzania cyklem życia klienta. „

Szymon Kaczmarczykkraj wiodący, PolskaA Powiedział:

Otwarcie nowego biura w Polsce jest krokiem w kierunku długoterminowej strategii First Derivative zwiększania spersonalizowanej oferty dla naszych klientów. Nasz oddany zespół zostanie przydzielony, aby wyposażyć naszych klientów w rozwiązania oparte na danych, aby sprostać złożonym wyzwaniom biznesowym. Nie mogę się doczekać rozwoju firmy i rozszerzenia naszej obecności w regionie.”

READ  Polska: Ambitny projekt dla PKP IC

O pierwszej pochodnej

Napędzany przez ludzi, dane i technologię, pierwsza pochodna Jest to zarządzana firma usługowo-konsultingowa. Licząc wszystkie wiodące światowe banki inwestycyjne jako klientów, First Derivative jest częścią FD Technologies plc, grupy firm opartych na danych, które uwalniają wartość wglądu, przewidywania i przewidywania, aby posuwać organizacje do przodu. Jako największa na świecie firma doradcza w zakresie rynków kapitałowych, First Derivative pomaga swoim klientom poruszać się po cyfrowej rewolucji opartej na danych, która zakłóca i przekształca sektor usług finansowych. Grupa działa w 13 biurach na całym świecie EuropaA Ameryka PółnocnaA Azja i Pacyfik Zatrudnia ponad 3000 osób na całym świecie.

Zapytania mediów — [email protected] : +48 601296500

obrazek – https://mma.prnewswire.com/media/1842589/First_Derivative_1.jpg
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1842590/First_Derivative_Logo.jpg

pochodna pierwszego źródła