Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Phillips zostaje „Supermanem”, gdy Nowa Zelandia oszałamia Australijczyka w Pucharze Świata T20

Phillips zostaje „Supermanem”, gdy Nowa Zelandia oszałamia Australijczyka w Pucharze Świata T20

Australia pogrążyła się w scenariuszu zwycięskim w sześciu meczach, aby bronić tytułu Pucharu Świata w 2020 po tym, jak Nowa Zelandia pokonała ich 89 razy w meczu otwarcia turnieju.

Aby zostać pierwszą drużyną, która wygrała u siebie, kampania Australii rozpoczęła się w sobotę wieczorem fatalnie, gdy Black Caps jako pierwszy zdobyli trafienie 3-200.

Australia mogła zebrać tylko 111 odpowiedzi, zakręcona przez Mitchella Santnera (3-31) i wszechstronnie pokonana przez Tima Southee (3-6), ponieważ wszystkie wyszły zaledwie 17,1 razy.

Tylko Glenn Maxwell zdołał minąć 20 punktów w czołowej i środkowej tabeli Australii z wynikiem 28, ale nawet przebłysk jego powrotu na poziom przyszedł, gdy gospodarze szybko stracili bramki.

Porażka oznacza, że ​​Australia prawdopodobnie będzie musiała wygrać ostatnie cztery mecze w fazie grupowej, aby mieć jakąkolwiek szansę na awans do półfinału.

Ta runda obejmie trudny pojedynek z rozstawioną na pierwszym miejscu Anglią w piątek wieczorem w Melbourne, a także Sri Lanka we wtorek w Perth oraz Irlandia i Afganistan w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Nawet zwycięstwa we wszystkich tych meczach mogą nie wystarczyć podopiecznym Aarona Fincha, jeśli wyniki są przeciwko nim, po tym, jak jego wskaźnik netto spadł do ciężkiego ciosu w ciężkiej porażce.

W rzeczywistości Australia zawsze była za ósemką, gdy otwieracz Mitchella Starka zakończył się 14 po tym, jak Finch wygrał podrzut i rzut jako pierwszy.

Devon Conway rozbił otwieracz Black Cups 92 No’s 58 piłkami, a żaden Australijczyk nie przetrwał w ataku.

Josh Hazelwood był najlepszym właścicielem domu z wynikiem 2-41, ale stracił 10 punktów, podczas gdy Mitchell Stark (0-36), Pat Cummins (0-46) i Adam Zampa (1-39) byli drożsi.

Dominującym uderzeniem Conway uderzył Zampę za sześćdziesiątkę i poprowadził ze względną łatwością Cummins i Hazlewood, pomagając Kiwi osiągnąć najwyższy wynik w finałach Pucharu Świata.

READ  „To śmieszne”: Nick Kyrgios strzela do „słonego” Kiwi Michael Venus, Special Ks w finale Australian Open

Inny otwierający Finn Allen również uzasadnił swój wybór przed Martinem Gopetelem, z 16 wolejami na szczycie, które pomogły mu osiągnąć 42.

W przeciwieństwie do tego, australijskie inningi nigdy nie wykazały żadnych oznak postępu w tym, co zakończyło się największą przegraną w Pucharze Świata T20.

Ich noc została podsumowana, gdy David Warner rzucił piłkę Southee, która dwukrotnie odbiła się od jego rakiety i raz od poduszki udowej, zanim uderzył ją w kikuty.

Stało się to jeszcze trudniejsze, gdy Czarne Berety pozornie powróciły do ​​formy na boisku, czego kulminacją był oszałamiający połów ze strony Glenna Phillipsa, który porównał do „Supermana” wszystkich obecnych.

Finch zagroził, gdy Trent Bolt posłał głęboko w pozycję Billa O’Reilly’ego z pierwszej piłki, którą napotkał lewą ręką.

Ale następnego dnia upadł na 13 lat, uderzając Santnera prosto w ukrycie.

Mitch Marsh, Tim David i Marcus Stoines zostali złapani głęboko, a ten ostatni został usunięty z drobnym połowem, gdy Glenn Phillips zanurkował na pełną długość w pobliżu granicy.

Bolt również przegrał 2-24 porażkę, a Australia stoi teraz w obliczu faktu, że ich nadzieje na zdobycie mistrzostwa na ojczystej ziemi mogą wygasnąć w ciągu kilku dni po latach konsolidacji.