Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PES 2022: Konami Surprise – wypuszcza demo

Konami udostępniło test wydajności online gry, która ma stać się PES 2022 – ale na razie oficjalnie nazywa się ją „nową grą piłkarską”.

Demo dostępne na PS5, Xbox Series X/S, Xbox One i PS4 (z możliwością gry między generacjami konsol) będzie dostępne do 8 lipca. Oficjalne instrukcjeKonami wyjaśnia, że ​​jest to zasadniczo test dobierania graczy między grą a serwerami, a rozgrywka i efekty wizualne pozostają niejednolite.

IGN zdaje sobie sprawę, że to demo zostało zbudowane na silniku Unreal Engine – na który PES będzie przeportował po raz pierwszy w tym roku – ale Konami mówi, że „rozgrywka, balansowanie, animacja i grafika są w fazie rozwoju i zostaną ulepszone przed Oficjalna premiera”. IGN rozumie również, że wersje gry są w fazie rozwoju, zostały już ulepszone poza wersją demo.

Demo pozwala tylko na mecze 1v1 online, z drużynami tworzącymi Manchester United, Bayern Monachium, Juventus i Barcelona. Po rozegraniu meczu jest to przybliżona kopia produktu końcowego, w której w obecnej wersji utracono wszystko, od cieni graczy po zawieszenia. Wygląda na to, że 21 lipca zobaczymy więcej gry, a billboardy w grze informują o zbliżającym się wydarzeniu.

To dość dziwna premiera, ponieważ Konami nie ogłosiło publicznie ani nawet nie wspomniało o internetowym demo. Jednak ci, którzy zagrają w wersję demonstracyjną nowej gry piłkarskiej i wypełnią ankietę na jej temat, otrzymają 25 000 GP (wirtualna waluta PES) do wykorzystania w trybie MyClub w aktualizacji sezonu PES 2021.

Po zeszłorocznej przerwie PES powróci w tym roku jako gra nowej generacji z nowym silnikiem. Konami wcześniej wyjaśnił, że „sama skala wszystkiego, co chcemy osiągnąć dla naszego następnego pokolenia, sprawiła, że ​​konieczne jest ograniczenie naszych wysiłków w innych obszarach rozwoju”. PES zbierał również ekskluzywne licencje klubowe w zeszłym roku, co wydaje się być nową strategią pokonania FIFA we własnej grze.

READ  Najnowsze dane IDC potwierdzają dominację Apple na rynku tabletów

Joe Scripps jest redaktorem wykonawczym wiadomości w IGN. podążać za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].