Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pasażer został aresztowany na lotnisku w Manchesterze chwilę po wylądowaniu samolotu w Dubaju

Pasażer został aresztowany na lotnisku w Manchesterze chwilę po wylądowaniu samolotu w Dubaju

Policja usunęła pasażera „zamieszek” z lotu z Dubaju po tym, jak wylądował na lotnisku w Manchesterze.

Pasażerowie poinformowali, że personel pokładowy musiał rozmawiać z mężczyzną około czterech godzin po ośmiogodzinnym locie, gdy przeleciał on 38 000 stóp nad Europą. Został „odizolowany” od innych pasażerów i nakazano mu pozostać na swoim miejscu przez resztę lotu na początku tego tygodnia.

Policja wsiadła do samolotu i usunęła go, gdy wylądował na lotnisku w Manchesterze. Policja Greater Manchester potwierdziła aresztowanie i przesłuchanie 29-letniego mężczyzny podejrzanego o napaść na tle seksualnym; Brawl kryminalna szkoda będąc pijanym w samolocie [an aircraft]; groźne zachowanie.

Czytaj więcej: Ujawniono koszt pokrycia 1194 starych znaków Strefy Czystego Powietrza

Policja dodała, że ​​został zwolniony z aresztu w ramach dochodzenia. Jeden z pasażerów powiedział: „To było bardzo przerażające. Załoga pokładowa była świetna, wiedzieli, co robią.

„Około czterech godzin słyszałem ciągłe krzyki i krzyki. Główny steward przejął kontrolę. W pewnym sensie zwolnili faceta i posadzili go na siedzeniu sam. Główna stewardesa powiedziała mu, że ma uprawnienia kapitana, mówiąc, że musi zostań na swoim miejscu.

„Zabrali pasażerów, którzy byli w przednim i tylnym rzędzie, i zabrali ich do innych części samolotu, ale on pozostał w pozycji stojącej i mówił werbalnie.

„Nie było żadnego ogłoszenia, dopóki nie wysiedliśmy i wsiedliśmy do samochodu na peron. Potem kazano całemu samolotowi siedzieć, dopóki nie przyjedzie policja i nie aresztuje mężczyzny”.

Samolot leciał z Dubaju na lotnisko w Manchesterze

Rzecznik Emirates powiedział: „Załoga lotnicza obsługuje pasażera z problemami”.

W oświadczeniu dodano: „Gdy pasażer przybył do Manchesteru, przywitano policję, a bezpieczeństwo naszych pasażerów i załogi ma najwyższy priorytet i nie zostanie naruszone.

„Sprawa jest obecnie przedmiotem dochodzenia policyjnego. Linie Emirates nie mogą komentować incydentu” – dodał.

Rzecznik GMP powiedział: „Funkcjonariusze przesłuchali mężczyznę podejrzanego o napaść seksualną, kłótnię, odurzenie na pokładzie i groźne zachowanie po jego aresztowaniu z lotu, który wylądował na lotnisku w Manchesterze.

READ  Raport Globalny Rynek obuwniczy Polski w latach 2021-2026 | Angelus, Cherry Blossom, CA Zoes Mfg Co, Cadillac Shoe Products Inc, Fiebing, itp. - King Saud University

„Funkcjonariusze zostali wezwani do zgłoszenia okaleczonego pasażera. Po przesłuchaniu 29-latek został zwolniony z aresztu w ramach dochodzenia.”