Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Partner Dog The Bounty Hunter, David Robinson, zmarł w wieku 50 lat po nagłym wypadku medycznym na Zoomie

Partner Dog The Bounty Hunter, David Robinson, zmarł w wieku 50 lat po nagłym wypadku medycznym podczas rozmowy Zoom

  • Była żona Davida, Renee, w czwartek potwierdziła jego śmierć po nagłym wypadku medycznym podczas rozmowy Zoom
  • Po przybyciu na miejsce zdarzenia policji i ratownikom medycznym nie udało się go uratować
  • Źródła podają, że David najwyraźniej doznał zawału serca lub udaru mózgu, ale nie ustalono oficjalnej przyczyny śmierci
  • David zagrał w Dog’s Most Wanted, który był emitowany na antenie WGN w 2019 roku
  • W oświadczeniu Doug powiedział: „Jestem zszokowany i zasmucony nagłą utratą Davida Robinsona, mojej prawej ręki sadysty od wielu lat. Do ponownego spotkania, bracie”.

David Robinson, który wystąpił u boku Dog The Bounty Hunter w Dog’s Most Wanted, zmarł w wieku 50 lat.

Jego była żona Rainey — która również pojawiła się w programie emitowanym przez jeden sezon, podczas gdy żona Dog’a walczyła z rakiem w 2019 roku — potwierdziła tę wiadomość. TMZ W czwartek powiedziała, że ​​David rozmawiał przez telefon, kiedy miał nagły wypadek medyczny.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia policja i ratownicy medyczni podjęli reanimację, która jednak nie przyniosła rezultatu.

Tragedia: David Robinson, który wystąpił u boku Dog The Bounty Hunter w Dog’s Most Wanted, zmarł w wieku 50 lat

Duane „Dog The Bounty Hunter” Chapman złożył szczere oświadczenie dla TMZ, które brzmiało: „Jestem zszokowany i zasmucony nagłą utratą Davida Robinsona, mojej prawej ręki od wielu lat. Aż znów się spotkamy, bracie.

Źródła zbliżone do gwiazdy powiedziały gazecie, że wygląda na to, że David doznał zawału serca lub udaru mózgu, ale nie ustalono oficjalnej przyczyny śmierci.

READ  Polska udziela azylu białoruskiej olimpijce Kristinie Tsimanoskiej w związku z obawami o bezpieczeństwo

David wystąpił u boku Dog in Dog’s Most Wanted, który był emitowany na antenie WGN w 2019 roku.

Lepsze czasy: David jest tu widoczny (na zdjęciu od lewej do prawej) z Duane „Dog The Bounty Hunter” Chapmanem i dr Mehmetem Ozem

Lepsze czasy: David jest tu widoczny (na zdjęciu od lewej do prawej) z Duane „Dog The Bounty Hunter” Chapmanem i dr Mehmetem Ozem

Smutne: jego była żona Rainey – która również pojawiła się w serialu – potwierdziła wiadomość TMZ w czwartek, gdzie powiedziała, że ​​David rozmawiał przez Zoom, kiedy miał jakąś awarię medyczną

Smutne: jego była żona Rainey – która również pojawiła się w serialu – potwierdziła wiadomość TMZ w czwartek, gdzie powiedziała, że ​​David rozmawiał przez Zoom, kiedy miał jakiś nagły wypadek medyczny

Seria miała inne założenie niż inne programy dla psów, ponieważ obracała się wokół ścigania uciekinierów, a nie ludzi, którzy wskoczyli za kaucją z jego firmą.

W serialu – który miał tylko jeden 10-odcinkowy sezon – Dog żonglował nie tylko swoją karierą, ale także diagnozą raka swojej żony, Beth Chapman.

Niestety, Beth zmarła po walce z rakiem gardła w wieku 51 lat w Honolulu na Hawajach w czerwcu 2019 roku.

Spin-off: David wystąpił u boku Dog in Dog's Most Wanted, który był emitowany na antenie WGN w 2019 roku

Spin-off: David wystąpił u boku Dog in Dog’s Most Wanted, który był emitowany na antenie WGN w 2019 roku

Ciekawe: serial miał inne założenie niż inne programy dla psów, ponieważ kręcił się wokół ścigania uciekinierów, a nie ludzi, którzy wskoczyli za kaucją z jego firmą.

Interesujące: serial miał inne założenie niż inne programy dla psów, ponieważ obracał się wokół ścigania uciekinierów, a nie ludzi, którzy wskoczyli za kaucją z jego firmą.

Doug doświadczył wielu osobistych strat na przestrzeni lat, oprócz Davida i Beth, jedna z jego córek zginęła w wypadku 16 lat temu.

Barbara Katie była jednym z 12 dzieci Douga i jednym z trojga, które dzieli z trzecią żoną, Lyssą Rae Britten.

23-latka zginęła 19 maja 2006 roku w wypadku samochodowym w swoim rodzinnym mieście Fairbanks na Alasce.

RIP: Niestety Beth zmarła po walce z rakiem gardła w wieku 51 lat w Honolulu na Hawajach w czerwcu 2019 r.

RIP: Niestety Beth zmarła po walce z rakiem gardła w wieku 51 lat w Honolulu na Hawajach w czerwcu 2019 r.

Tragedia: pies poniósł wiele strat na przestrzeni lat, gdy jego córka, Barbara Katie, zginęła w wypadku samochodowym w swoim rodzinnym Fairbanks na Alasce 19 maja 2006 r.

Tragedia: Pies poniósł wiele strat na przestrzeni lat, gdy jego córka, Barbara Katie, zginęła w wypadku samochodowym w swoim rodzinnym Fairbanks na Alasce 19 maja 2006 r.

reklamy