Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Parade zbiera datki na pomoc potrzebującym w społeczności

Cheboygan – Już dziesiąty rok z rzędu Riggsville Redneck Parade zabawiała tłum, zbierając darowizny w postaci żywności, odzieży zimowej i pieniędzy, aby pomóc potrzebującym w społeczności hrabstwa Cheboygan.

W ramach programu przywieziono 6 510 funtów żywności, aby przekazać je do St. Thomas Food Spiżarnia, plus 2 005 $ w gotówce, które zostały dopasowane przez darczyńcę do sklepu, który zgodził się dopasować do 5000 $. W ramach programu Płaszcze dla dzieci przywieziono również 85 zimowych płaszczy, 30 czapek, 10 par rękawiczek i 38 innych zimowych przedmiotów, a także darowiznę finansową w wysokości 1265 USD.

Ten traktor wielozadaniowy, będący podstawą Riggsville Redneck Parade od 10 lat, jest jednym z najpopularniejszych oferowanych traktorów.  Celem marszu jest umieszczenie jak największej ilości świateł na sprzęcie rolniczym i jak najbardziej niekonwencjonalna ekspozycja, przy jednoczesnym zbieraniu darowizn dla potrzebujących.

„Wczoraj i dziś zebrałem kolejną ciężarówkę z jedzeniem od ludzi, którzy nie mogli dostać się do ostatniej boi, plus kilkaset dolarów więcej na St. Thomas” – powiedział Dan Stax, koordynator parady policji hrabstwa Cheboygan.

Ciężarówki zostały również ustawione w kościele Najświętszego Serca na Polish Line Road podczas parady, gdzie ludzie mogli przekazać datki na program Coats for Kids lub datki żywności na rzecz św. Thomas Spiżarnia Żywności.

W Sacred Heart Harbour Lights miał ciężarówkę z jedzeniem serwującą gorące jedzenie, kawę i inne napoje widzom, podczas gdy oni słuchali świątecznej muzyki prezentowanej przez Gary’ego Engle’a z G-Man Entertainment. Był też darmowy popcorn i gorąca czekolada dla tych, którzy chcieli coś przekąsić, obserwując oświetlone światłami sprzęt rolniczy.

Ostatnie powozy w paradzie, wioząc Świętego Mikołaja po drodze, również zbierały dary żywnościowe i ciepłe zimowe ubrania dla potrzebujących.

Stax powiedział, że docenia wszystkich, którzy przyczynili się do dobrych celów, dla których program jest gospodarzem każdego roku, a także tych, którzy przybyli, aby wziąć udział i obejrzeć program.

„Frekwencja była ogromna, łącznie 34 pływaki” – powiedział Stax. „Parking nie był przepełniony, z powodu braku śniegu było więcej miejsc parkingowych”.

Na East Dotski Road, North Extension Road i Church Road znajdowały się parkingi dla gapiów. To pozwoliło ludziom stać na trasie parady, z dala od wagonów i obserwować to wszystko. Ludzie mogą wejść tylnymi drzwiami, rozpalić ognisko i odpalić fajerwerki, o ile zabierają ze sobą śmieci, kiedy wychodzą.

READ  Nowy esej Anne Patchett „Te cenne dni” opowiada o życiu w czasach epidemii
Przyczepa, podarowana przez Todda Rossa z Midwest Buffalo, była również wypełniona żywnością w puszkach i innymi darowiznami, które miały być przekazane do Spiżarni Żywności St. Thomas, o łącznej wartości ponad 6500 funtów żywności.  Po drodze przyczepa zbierała datki.

Parada – która rozpoczęła się na północnym krańcu Church Street, następnie jechała na zachód ulicą Dotski Road, następnie Northern Extension Road do Polish Line Trail i z powrotem do punktu początkowego Church Road – trwała nieco ponad półtorej godziny. sześć mil.

„Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie pokazu o godzinie 18:00 w przyszłym roku, ze względu na liczbę zgłoszeń” – powiedział Stax.

Tegoroczna wystawa była sponsorowana przez EF Wilkinson and Sons, Federalną Unię Kredytową Straits Area, Midwest Towing and Recovery, Midwest Buffalo, Jessicę Socolovitch Bankers Life Securities oraz Conlin’s Alverno Grocery. Było również kilka lokalnych rodzin Riggsville, które zgłosiły się, aby pomóc w pokryciu kosztów programu, w tym rodziny Carlson i Morton.

Na paradę pod kościołem Najświętszego Serca na Polskiej Liniowej Trasie był duży tłum widzów dla tych, którzy chcieli zobaczyć paradę.  Gary z G-Man Entertainment był kierownikiem imprezy i informował widzów o postępach w programie.

Spektakl rozpoczął kilka lat temu Stacks, który mieszka w rejonie Cheboygan, i dwóch przyjaciół, którzy pomyśleli, że dobrym pomysłem będzie zorganizowanie występu w Riggsville, poza granicami miasta Cheboygan.

Miało to być coś pozytywnego dla społeczeństwa i wyrosło na coś większego, niż kiedykolwiek się spodziewali. Stacks działał również w taki sposób, aby był użyteczny dla społeczności, zbierając żywność i sentymentalne darowizny dla różnych organizacji charytatywnych.

Grupa zebrała się, zapaliła trochę świateł na sprzęcie rolniczym i objechała sześciomilową drogę. Od tego czasu widowisko stale się rozwija i przyciąga więcej widzów, a także darowizny na różne cele.

Darmowa gorąca czekolada i popcorn zostały rozdane widzom w kościele na Polish Line Road w sobotni wieczór, aby wszyscy ogrzali się podczas oglądania programu.

W zeszłym roku pokaz został odwołany z powodu trwającej pandemii COVID-19, więc zarówno uczestnicy, jak i widzowie byli podekscytowani słysząc o powrocie wydarzenia.

Aby uzyskać więcej informacji o programie, znajdź grupę na Facebooku, przeszukując Riggsville lub Riggsville Redneck Parade.

Połącz się z autorem funkcji Courtney Hahn pod adresem [email protected]. Śledź ją na Twitterze @khahnCDT.