Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Roker Hotel on the New South Promenade is rated as #845 of 898 B&Bs in Blackpool

Para twierdzi, że zostały „zjedzone przez pluskwy żywcem” w łóżku i śniadaniu, gdy właściciel broni hotelu?

Roker znalazł się na 845 miejscu wśród 898 pensjonatów w Blackpool, gdzie Charlotte udostępniła zdjęcia maleńkich czarnych owadów zbierających się pod guzikami na materacu

Hotel Roker przy New South Promenade otrzymał ocenę nr 845 spośród 898 pensjonatów B&B w mieście Blackpool

Małżeństwo twierdziło, że zostały „zjedzone żywcem” przez pluskwy w pensjonacie, gdzie właściciel broni hotelu.

Hotel Roker przy New South Promenade to numer 845 spośród 898 pensjonatów B&B w Blackpool.

Średnia cena za 2-gwiazdkowy hotel to 30 funtów za noc – wliczone jest śniadanie i Wi-Fi.

Ten rodzinny biznes oferuje bezpłatny parking i włoską restaurację w odległości spaceru od Blackpool Pleasure Beach. Raporty na żywo.

Spośród 267 recenzji tylko 19 stwierdziło, że hotel był „doskonały”, a 32 — „bardzo dobry”.

Jednak 185 recenzji opisało łóżko i śniadanie jako „straszne”.

Charlotte May niedawno podzieliła się swoimi doświadczeniami, kiedy zatrzymała się w hotelu w zeszłym tygodniu w „Blackpool Holidays Nightmare” Portal społecznościowy Facebook Kolekcja.Charlotte zrobiła to zdjęcie, które wydaje się przedstawiać czarne robaki w materacu
(

zdjęcie:

MĘŻCZYŹNI MEDIA)
Powiedziała, że ​​ona i jej rodzina zostały „zjedzone żywcem” podczas ich pobytu i wyraziła obawy co do poziomu czystości właściciela.

Charlotte powiedziała: „Stawki nie stanowiły problemu dla innych gości, ale wszystkie pokoje były otwarte z ręcznikami.

„Łóżka były tylko uzupełniane przed kolejnymi przyjazdami i nie były wymieniane, brudne ręczniki i pościel nie zmieniane, jedzenie na podłodze, robaki, Bóg wie (sic!) co jeszcze, ale może nie wszedłby covid ten budynek! Ani butelki wybielacza ani proszku do prania!” „Ten obraz pokazuje, że elektryczność nie przeszła testu PAT od 2015 roku
(

zdjęcie:

MĘŻCZYŹNI MEDIA)
Dodała, że ​​rodzina została obciążona opłatą na początku pobytu, ale właściciel zwrócił ją.

Zdjęcia udostępnione przez Charlotte pokazują jedzenie za łóżkiem, pleśń na ścianach, brązowe plamy na pościeli, stare PAT-y i drzwi otwierane ręcznikami na podłodze.

Na innych zdjęciach Charlotte pokazała małe czarne robaki, które gromadzą się pod guzikami na materacu.

– Skaczą – powiedziała Charlotte, unosząc guzik na materacu.Ściana wewnątrz Hotelu Roker
(

zdjęcie:

MĘŻCZYŹNI MEDIA)
Charlotte nie jest pierwszą, która twierdzi, że hotel tam jest? roztocza.

Inny gość, który w listopadzie zostawił recenzję na TripAdvisor, powiedział: „Rano po tym, jak tam dotarliśmy, moja żona i ja zostaliśmy pogryzieni przez pluskwy, a także nasi przyjaciele, którzy z nami poszli.

„Byli w innym pokoju na innym piętrze. Kiedy skontaktowano się z właścicielem w sprawie problemów z pluskwami, powiedział, że to nie pluskwy, to alergia na łóżko, o której powiedzieliśmy, że jest mało prawdopodobne, aby cała nasza czwórka miała ten sam problem Właściciel powiedział, że pójdzie i sprawdzi pokoje” .Jedzenie znaleziono za łóżkiem w The Roker
(

zdjęcie:

MĘŻCZYŹNI MEDIA)
Alison M, drugi gość, który napisał recenzję na TripAdvisor, powiedział: „Powinienem zostać na dwie noce. Mogli tylko zostać. Pokój był zimny i wilgotny, iw złym stanie. Pierwszego ranka znalazłem pluskwy – na szczęście nie spałem To łóżko (pokój rodzinny z 3 łóżkami, tylko nas dwóch.) Właściciel jest niegrzeczny, gdy od tego czasu wysyła e-maile.”

Charlotte powiedziała Lanx Live, że poinformowała hotelowe standardy zdrowotne i handlowe.

Roberto, kierownik hotelu Roker, powiedział LancsLive: „Na początku widać, że szukali tylko wymówki, aby nie płacić, ludzie zawsze szukają wymówki, aby nie płacić.

„Było jasne, że po prostu chcieli zostać za darmo. Jesteśmy tu od 20 lat w tym biznesie i jesteśmy pewni, że mamy stałych klientów, którzy często przychodzą”.

Charlotte odkryła, że ​​elektrycy nie robili testu PAT od 2015 r.

Roberto uważa, że ​​goście „wymyślali wymówki”, że nie płacą za pobyt. Powiedział: „W przeciwnym razie wszystko jest w porządku”.

Roker potwierdził, że Charlotte została opłacona za pobyt i dodał: „Prawda jest taka, że ​​jesteśmy hotelem dwugwiazdkowym i pobieramy bardzo tanie opłaty.

„W tym hotelu dajemy im wszystko, śniadanie i parking, za 30 funtów. Nie mówimy, że jesteśmy Hiltonem czy kimś takim, jesteśmy hotelem dwugwiazdkowym”.

Zapytany o rzekome pluskwy, Roberto powiedział, że miał problemy „dawno temu” i wydał ponad 1200 funtów, „aby upewnić się, że wszystko jest w porządku”.

Zaprzeczył, jakoby obecnie w budynku znajdowały się pluskwy.


Czytaj więcej

Czytaj więcej
READ  Środkowa Walia przygotowuje się na powitanie światowych supergwiazd na Tour of Britain