Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Para Hamiltonów odbiera nagrodę Powerball w wysokości 9 milionów dolarów

Irshad Nabi sprzedał swój zwycięski kupon Powerball o wartości 9 milionów dolarów szczęśliwemu lokalnemu graczowi w Four Square Matangi.

Kelly Hodel / Rzeczy

Irshad Nabi sprzedał swój zwycięski kupon Powerball o wartości 9 milionów dolarów szczęśliwemu lokalnemu graczowi w Four Square Matangi.

Para Hamiltonów uśmiechnęła się do siebie w niedzielę szeroko, po tym, jak dowiedzieli się, że są najnowszymi milionerami w nowozelandzkim zespole Powerball.

Para, która chce pozostać anonimowa, zabrała do domu główną nagrodę w wysokości 9 milionów dolarów w sobotę, po tym, jak kupiła zwykły Triple Dip w ich lokalnym sklepie, Four Square Matangi.

„W sobotę robiliśmy zakupy, a mój partner wszedł do sklepu, aby kupić nasz bilet. Pamiętam, że zastanawiałem się, ile zwycięskich biletów sprzedał ten sklep” – powiedziała kobieta, gdy czekałam w samochodzie.

Później tego samego wieczoru czytała wiadomości w Internecie i zobaczyła artykuł mówiący, że Powerball wygrał, a zwycięski los został sprzedany w ich lokalnym sklepie.

Matangi tętni życiem od wiadomości o wygranej, mówi właściciel i operator Four Square Matangi Irshad Nabi.

Widok ulicy z Google

Matangi tętni życiem od wiadomości o wygranej, mówi właściciel i operator Four Square Matangi Irshad Nabi.

Czytaj więcej:
* Cudowny etap naszego życia: prezent na 150. urodziny Waikato Times dla Ciebie
* Sąsiedzi w stanie wojny: sędzia identyfikuje „złośliwe” zastraszanie klubowe wobec aktorki filmów dla dorosłych
* Atrakcyjność skrzynek pocztowych zajęła fotografowi Hamilton 12 lat

„Po prostu zlekceważyłem to i pomyślałem: „Nie, może to nie możemy być my”.

„Nie zawracałam sobie głowy powiedzeniem mojemu partnerowi, który był w swojej męskiej jaskini” – powiedziała.

Następnego ranka, mając w głowie artykuł z wiadomościami, wspomniała o tym swojemu partnerowi – który również nie był przekonany, że może być szczęśliwym zwycięzcą.

„Dostałem iPada i i tak sprawdziłem kupon, ale źle go przeczytałem i pomyślałem, że bonusowa kula to numer Powerball, więc minęło kilka sekund, zanim zdałem sobie sprawę, że mam już zwycięski kupon!”

RNZ

Kobieta, która wygrała 30 milionów dolarów udziału w loterii Powerball, mówi, że wygrana zmieniła jej życie. (Pierwsze wydanie w październiku 2019 r.)

Mężczyzna zadzwonił do swojej partnerki i przekazał jej wiadomość.

„Powiedziałem kilka trafnych słów – byłem pewien, że mnie gościł, ale kiedy sprawdziłem jego ramię, dobra passa mogła również wyskoczyć z biletu!” Powiedziała.

„Byliśmy w szoku” – powiedział mężczyzna. „Nie wiedzieliśmy, co robić, więc postanowiliśmy pójść na kawę do naszej lokalnej kawiarni.

Roześmiał się: „To było takie dziwne, wiedząc, że jesteśmy zwycięzcami, a myślałem, że wszyscy, którzy na nas patrzą, wiedzą”.

Po kawie para poszła do domu, aby dowiedzieć się, jak najlepiej odzyskać nowo odkryte bogactwo.

„Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że jedziemy do Auckland, aby osobiście odebrać nagrodę, trochę się odprężyliśmy i spróbowaliśmy ruszyć dalej.

„Za każdym razem, gdy mijaliśmy się w domu, uśmiechaliśmy się” – powiedziała kobieta.

Bezpiecznie wygrywając, para czeka na swoją przyszłość.

„Jesteśmy rozsądnymi ludźmi – nie zobaczysz mnie jeżdżącego moim Lamborghini w przyszłym tygodniu” – powiedział mężczyzna.

„Ale z niecierpliwością czekamy na zakup naszego pierwszego domu i przygotowanie się na przyszłość”.

Tymczasem Irshad Nabi, właściciel Matangi Four Square, powiedział, że osada na południe od Hamilton była wrzawa po wiadomościach o sprzedaży tam dużego zwycięzcy.

„Mam nadzieję, że to lokalna osoba i mam nadzieję, że ktoś tego potrzebuje” – powiedział.

Od czasu losowania w sobotę wieczorem zauważył, że niektórzy ludzie zatrzymują się przed sklepem i robią sobie zdjęcia, niektórzy nawet chcieli, żeby sobie z nim zrobiono zdjęcie.

„Wszyscy są tak podekscytowani… Wszyscy zastanawiali się, kim on jest. To po prostu ludzkie być ciekawym”.

Wideo dzięki uprzejmości RNZ

Para, która chce pozostać anonimowa, spędziła weekend uśmiechając się do siebie po tym, jak dowiedziała się, że w sobotę wygrała jackpot o wartości 9 milionów dolarów.

Michael Bradley / Nowa Zelandia Lotto

Para, która chce pozostać anonimowa, spędziła weekend uśmiechając się do siebie po tym, jak dowiedziała się, że w sobotę wygrała jackpot o wartości 9 milionów dolarów.

READ  Joe Biden powiedział, że Stany Zjednoczone będą interweniować w wojsku, aby bronić Tajwanu