Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pakiet DLC Assetto Corsa Competizione zostanie wydany w USA w tym miesiącu w trzech lokalizacjach

Circuit of the Americas, Watkins Glen International i Indianapolis Motor Speedway pojawią się na Assetto Corsa Competizione w czerwcu w ramach nowego pakietu DLC.

Nadchodzi nowa zawartość utworów do pobrania Assetto Corsa Competizionei wkrótce.

Nienazwany jeszcze pakiet DLC będzie zawierał trzy lokalizacje w Ameryce Północnej, z których wszystkie zostały zaprezentowane w certyfikowanym przez SRO Fanatec GT World Challenge America napędzanym przez AWS Racing. Zostanie on udostępniony graczom na PC 30 czerwca 2022 roku.

Nie ma jeszcze potwierdzenia daty konsoli, która czeka na fizyczną aktualizację do wersji 1.8 oraz pakiet samochodowy Challenges, Uruchomienie we wrześniu. Podobnie ceny nie zostały jeszcze omówione.

Nowe utwory zostały ujawnione w zwiastunie umieszczonym powyżej, z pierwszymi sześcioma nutami hymnu USA granymi subtelnie w tle, gdy logo pojawia się o 0:27.

Zawartość do pobrania

Trzy nowe utwory w Ameryce Północnej

Utwory pokazane w zwiastunie zwiastuna to:

  • Obwód Ameryk
  • Watkins Glen International
  • Indianapolis Motor Speedway

W przypadku każdej lokalizacji dokładne opcje układu nie są ujawniane. Z poprzednimi pakietami DLC, takimi jak Dodaj brytyjski GTW grze obecny był jedynie projekt, którego używała seria z prawdziwego świata. Mając to na uwadze, przeanalizowaliśmy wszystkie poniższe informacje w oparciu o wykorzystanie SRO.

Indianapolis Motor Speedway Assetto Corsa Comptizione DLC

Obwód Ameryk

Miejsce w Austin w Teksasie jako pierwsze uchwyciło nękanie w drodze powrotnej listopad 2021a teraz widzimy go ponownie wraz z datą premiery.

COTA nie znalazła się w kalendarzu GT World Challenge America w 2022 roku, jak to się dzieje, ale była częścią składu zeszłego sezonu z Team K-Pax Racing, który podzielił zwycięstwo w wyścigu między Andrea Caldarelli i Jordan Pepper, a także Corey Lewis i Giovanni Venturini.

READ  Uzupełnianie zapasów PS5 w Target było świetne dla wielu
Circuit of the Americas Assetto Corsa Comeptizione

Łączy szerokie, otwarte obszary przepływu w Formule 1 i MotoGP, z powierzchnią, która z czasem uległa pogorszeniu, tworząc wibrujące kości.

Watkins Glen International

Na wschodnim wybrzeżu południowo-zachodni tor w północnej części stanu Nowy Jork organizuje w lipcu siódmy i ósmy wyścig GT World Challenge America Championship 2022.

Łańcuch wykorzystuje 3,4-milowy układ „Grand Prix Circuit z wewnętrzną pętlą”, co oznacza, że ​​pod koniec Back Straight znajduje się twardy Chican dla najdłuższego dostępnego układu.

Watkins Glen International Assetto Corsa

Jest to staromodne miejsce, przesiąknięte tradycją i pozbawione spływów za rogami Chute i Toe.

Indianapolis Motor Speedway

Pierwsza na świecie autostrada będzie miejscem finału sezonu podczas tegorocznych GT World Challenge America, wykorzystując projekt toru drogowego o długości 2,429 mil.

Układ zgodny z ruchem wskazówek zegara wykorzystuje części słynnego owalu, ale głównie wykorzystuje pole. Michael Schumacher wygrał swój pierwszy wyścig szosowy w 2000 roku, chociaż od tego czasu projekt ewoluował.

Indianapolis Motor Speedway Corse Assetto Corsa Comptizione

Assetto Corsa Competizion USA Track Pack – data premiery

Pakiet DLC dla torów północnoamerykańskich dla Assetto Corsa Competizione zostanie wydany 30 czerwca 2022 na PC.