Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pacific Super Rugby: huragany pokonują choroby i rebeliantów, aby utrzymać przy życiu cztery najważniejsze nadzieje

Podkreśla huragany przeciwko buntownikom. Wideo / Sky Sport

45
Buntownik 22

Wydaje się, że huragany rozwijają się w chaosie.

Jeszcze zanim postawili stopę na trawie w Wellington, aby wygrać 45-22 z Melbourne Rebels w sobotni wieczór, wszelkie plany na mecz zostały wyrzucone przez okno.

Hurricane’y zostały zmuszone do wycofania się z Dane Colesa, Asafo Aumua, Salesi Rayasi, Wesa Goosena i Jamiego Bootha z powodu choroby niezwiązanej z Covid-19, zmuszając ich do poważnej zmiany w ich szeregach.

Nie zgadłbyś, że strona była bez najlepszych prostytutek. James O’Reilly był genialny na planie w wyjściowej roli, podczas gdy Siua Maile był mocny na ławce i strzelił swoją pierwszą próbę Super Rugby.

Było wiele do polubienia w osiągach Hurricane’ów, ale druga połowa mogła być znacznie czystsza.

W czterdziestej sekundzie obie strony zobaczyły przed sobą dużą przestrzeń i zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby ją wykorzystać. Piłka poruszała się swobodnie między rękami, co często prowadzi do błędów i wymachów. Kiedy wydawało się, że jedna drużyna szykuje się do znaczącego ataku, druga po chwili będzie w jego posiadaniu, podczas gdy obie drużyny przez cały mecz wykazywały słabą dyscyplinę.

Hurricany przejęły ten rodzaj gry, a ich kontratak zadał wiele obrażeń, aby utrzymać ich nadzieje na ćwierćfinał na ojczystej ziemi.

James Blackwell przemierza Hurricane'y podczas ich starcia z Rebeliantami.  Obraz/Getty Obrazy
James Blackwell przemierza Hurricane’y podczas ich starcia z Rebeliantami. Obraz/Getty Obrazy

Po tym, jak The Chiefs zdobyli punkty bonusowe wcześniej tego dnia, Hurricane’y musiały pójść w ich ślady, aby dać sobie największą szansę na awans na czwarte miejsce w rankingu w ostatniej rundzie.

Zaczęli znakomicie, grając na prawym końcu boiska i wykonując dwie dobre próby z rzutu wolnego, wyrzucając piłkę z tyłu linii, aby spróbować Juliana Savii i Billy’ego Proctora.

Rebelianci, którzy w tym sezonie przepuszczali punkty jak sito, wyglądało na to, że znów będą mieli te same problemy, a ich nadzieje na odejście z Reece Hodge nie poprawiły się z powodu kontuzji w pierwszych 10 minutach.

READ  NRL 2021: Cronulla Sharks v Penrith Panthers, runda zapowiedź 14.

Szczerze mówiąc, jego zastępca Lukas Ripley robił wrażenie i wykorzystywał każdą szansę, jaką miał – pakując wszystkie trzy próby swojego zespołu.

Ale atak cyklonu rozpoczął się, gdy rebelianci zaprosili ich do tego. Próby z bliskiej odległości Blake’a Gibsona, Jamesa Blackwella, Miley i Jordiego Barretta odniosły największe obrażenia, zanim Aidan Morgan dostał luźne podanie Rebeliantów, aby biec i zdobyć nietknięte – podsumowując i kończąc mecz.

Hurricane’y wyruszą teraz w długą podróż do Perth na randkę z mocarstwem zachodnim, aby zakończyć swój sezon zasadniczy, awansując do finałowej rundy z trzema punktami straty do liderów zajmujących czwarte miejsce.

45 (Julian Savia, Billy Proctor, Blake Gibson, James Blackwell, Siwa Miley, Jordy Barrett, Aidan Morgan próbuje; Barrett 5 minut)
Buntownik 22 (Lucas Ripley 3 próby; Matt To’omua 2 minusy, długopis)
HT: 26-8