Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ostatnie wiadomości dotyczące limitu cen energii: Obawy związane z ubóstwem energetycznym rosną, gdy emeryci szukają pomocy w opłacaniu rachunków

Ostatnie wiadomości dotyczące limitu cen energii: Obawy związane z ubóstwem energetycznym rosną, gdy emeryci szukają pomocy w opłacaniu rachunków

Nie płać Wielkiej Brytanii za protest przed biurem Ofgem w Canary Wharf

Miliony rodzin będą miały trudności z zapłaceniem rachunków po tym, jak Ofgem podniósł w piątek limit cen energii.

brytyjska grupa regulatorów mocy Nowa maksymalna cena w wysokości 3 549 Od 1 października oznacza to gwałtowny 80-procentowy wzrost kosztów energii.

Rodziny mogą spotkać się z nędzą w okresie zimowym, jeśli będą musiały zapłacić 24,37 pensa za kilowatogodzinę za spalany gaz, aby utrzymać domy w odpowiedniej temperaturze. Cena wynosi obecnie 7,37 pensa, a więc jest wyższa niż kiedykolwiek.

Dla przeciętnej rodziny oznacza to rachunek w wysokości 5 632 funtów rocznie od stycznia, czyli o 59 procent więcej w stosunku do kolejnego nowego limitu, który pojawi się 1 października.

A w najgorszym razie, firma konsultingowa Auxilione prognozuje rachunek w wysokości 7700 funtów od kwietnia 2023 r. – przy czym gaz będzie kosztował konsumentów 34,22 pensa za kilowatogodzinę.

W rezultacie przewodniczący Komisji ds. Strategii Biznesu, Energii i Przemysłu Izby Gmin powiedział, że „ogromna większość ludzi” może teraz cierpieć z powodu ubóstwa energetycznego,

1661605024

Jak tanio ogrzać dom tej zimy

Ofgem O najnowszym przeglądzie Pułap cen energii W piątek 26 sierpnia, z maksymalną kwotą, jaką usługodawcy mogą obciążyć swoich klientów standardową stawką w Wielkiej Brytanii, wyniesie 3549 funtów rocznie od 1 października, co stanowi oszałamiający 80-procentowy wzrost.

Sytuacja ma się pogorszyć, jak już przewidywali analitycy z Cornwall Insight Przyszłe wzrosty do 4200 GBP i 5300 GBP W późniejszych rozdziałach jako kosmopolita ceny gazu W dużej mierze z powodu wojny rosyjskiej na Ukrainie, której konsekwencje nasilają się szerzej kryzys kosztów życia Przy inflacji na najwyższym od 40 lat poziomie 10,1 procent i stagnacji płac.

mój kolega Joe Somerlad ma wiecej:

READ  Pęknięcie bańki dla szybkiej dostawy żywności, gdy brytyjskie firmy zwalniają pracowników | Firmy transportowe/przemysł dostawczy
1661603424

Dlaczego to Martin Lewis musi uratować Brytyjczyków przed rosnącymi rachunkami za energię?

Podobnie jak samotny, zdesperowany głos rozsądku, założyciel MoneySavingExpert.com ostrzega zarówno brytyjską opinię publiczną, jak i polityków przed nadchodzącą katastrofą finansową.

„Jednak zamiast słuchać wezwania, nasz niekompetentny rząd wygląda jak jeleń w świetle reflektorów; sparaliżowany i niezdolny do podjęcia żadnych widocznych działań” Słoneczny Handal Pisze.

1661602224

Wiadomości: Rząd powinien ogłosić ceny energii stanem wyjątkowym kraju

Nasi czytelnicy dzielą się swoimi opiniami na temat niedawnej podwyżki cen energii przez Ofgem.

Wiadomość, że limit w kwietniu, przy dzisiejszych cenach gazu, może nawet wzrosnąć do 10 000 funtów rocznie dla przeciętnego gospodarstwa domowego, jest druzgocący.

The Rząd To musi być ogłoszone stanem wyjątkowym kraju i należy rozważyć wszelkie możliwe środki w celu zapewnienia zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony narodu i wszystkich obywateli brytyjskich. Jeśli rząd torysów tego nie zrobi, Partia Konserwatywna może spodziewać się niczego innego, jak tylko przejścia do historii przez brytyjską opinię publiczną, która słusznie wyrzuci go z urzędu.

Kryzys mógł się rozpocząć w części lub w całości od działań Putina, ale teraz to bezczynność rządu go kontynuuje.

1661601024

Kolejny premier „ma prawo” czekać z oceną możliwości walki z kryzysem kosztów życia, mówi minister

Minister powiedział, że „słuszne” jest, aby następny premier zaczekał, aż obejmie urząd, z oceną „wszystkich opcji”, aby poradzić sobie z kosztami życia w kryzysie.

Minister środowiska George Eustice podkreślił, że ludzie „nie muszą długo czekać” na wiadomości o dodatkowych środkach, które następca Borisa Johnsona podejmie w celu powstrzymania rosnących cen, a członkowie Partii Konserwatywnej mają mniej niż tydzień na oddanie głosu na nowego przywódcę.

Pan Eustice powiedział, że obaj kandydaci na przywództwo zidentyfikowali już „pewne konkretne rzeczy”, które zrobią, aby zmniejszyć obciążenie, ale dodał, że słuszne jest, że każdy, kto zabezpieczył 10 kluczy, „chciałby rozważyć wszystkie opcje, które zostały odpowiednio wycenione”. rozpoczął rolę.

Pojawia się po tym, jak kanclerz zasugerował, że osoby zarabiające około 45 000 funtów rocznie mogą mieć trudności z utrzymaniem wyższych kosztów życia, ponieważ rodziny przygotowują się na kolejny bolesny wzrost cen paliw w okresie zimowym.

1661599824

Szefowie NHS ostrzegają, że tysiące pracowników NHS odchodzi, ponieważ nie stać ich na dojazdy do pracy

tysiące NHS komunikacja społeczna personel Prezydenci ostrzegali, że ci, którzy do pracy wykorzystują samochody, będą musieli rzucić pracę i wykonywać inne zawody, ponieważ nie stać ich na wysokie ceny benzyny.

Usługi społeczne mogą stracić osiem procent personelu w przyszłym roku, a szefowie NHS ostrzegają, że wpłynie to na dostęp do opieki dla najbardziej narażonych dzieci i dorosłych, zgodnie ze wspólnym badaniem z niezależny.

Według najnowszych szacunków rocznych cen energii, Pracownicy W przypadku najniższych wynagrodzeń przewiduje się, że jedna trzecia swoich miesięcznych dochodów będzie przeznaczana na paliwo, natomiast analiza danych NHS wskazuje, że rekordowa liczba pracowników odeszła już z pracy na rzecz lepiej płatnych prac w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2022 roku.

moi koledzy Rebeka Thomas A Samuel Lovett Raport:

1661598692

Wszystkie dostępne koszty utrzymania pomocy i jak otrzymać zapłatę

Jako niedobory paliwa i obawy dotyczące wyboru między ogrzewaniem a jedzeniem dla zarażonych rodzin w całej Wielkiej Brytanii, oto lista wszystkich dostępnych opłat za utrzymanie i jak uzyskać do nich dostęp.

mój kolega Zoe Tidman Raporty:

1661596926

Maksymalne ceny mogą spowodować, że „trzy czwarte Szkotów cierpi z powodu ubóstwa energetycznego”

Szef grupy doradczej ostrzegł, że prawie trzy czwarte gospodarstw domowych w Szkocji może cierpieć z powodu ubóstwa energetycznego w wyniku niedawnego podniesienia pułapu cen energii.

Organizacja charytatywna Energy Action Scotland walczy z niedoborem paliwa, doradzając Szkotom, co mogą zrobić w obliczu wysokich rachunków.

Jednak wraz z podniesieniem limitu cenowego do 3549 funtów od października, dyrektor naczelny organizacji charytatywnej, Fraser Scott, ostrzegł, że podwyżka „po prostu zaszkodzi zdrowiu i dobremu samopoczuciu ludności”.

Szacuje się, że w 2019 r. co czwarte gospodarstwo domowe (24,6%) jest ubogie energetycznie – definiując to jako konieczność wydawania ponad 10% swoich dochodów na energię, bez kosztów mieszkaniowych.

Premier Nicola Sturgeon podkreśliła już, że ten ostatni wzrost rachunków za energię jest „po prostu nie do utrzymania”.

Scott powiedział, że ludzie stają się „coraz bardziej zdesperowani”, dodając: „Doszło do punktu, w którym prawie 75% populacji może mieścić się w naszej definicji, co jest niewyobrażalne”.

Pan Scott powiedział, że presja wyższych rachunków będzie miała wpływ na zdrowie psychiczne wielu osób.

Powiedział Good Morning Scotland w BBC Radio: „Dla wielu rodzin jest to tak poważne, że cierpi na tym zdrowie psychiczne, a ludzie robią coraz bardziej desperackie rzeczy, aby związać koniec z końcem.

„I to zanim dotrzemy do miesięcy zimowych.”

1661595014

80-letnia Emerytura mówi, że „lepiej byłoby, gdyby umarła”, próbując poradzić sobie z wysokimi rachunkami za energię w zimie.

Pewien emeryt powiedział, że „lepiej umrzeć” niż próbować przystosować się do wysokości rachunki za energię.

Sheila Corell, 80 lat, od Lincolnshire Powiedziała, że ​​rzadziej bierze prysznic, pierze ubrania ręcznie i ogranicza luksusy, aby zaoszczędzić na rachunkach za gaz i prąd, ale teraz mówi, że emeryci nie nadążają.

„Byłam absolutnie przerażona”, powiedziała pani Correll. niezależny Kiedy zobaczyła reklamę limitu cenowego. „To druzgocąca wiadomość, nie możemy poradzić sobie z takimi podwyżkami naszych niższych emerytur. To kwestia ogrzewania lub jedzenia, ale teraz chodzi o to, że nie możemy zrobić żadnej z tych rzeczy”.

1661593492

ICYMI- Demonstranci zbierają się przed siedzibą Ofgem, aby domagać się „strajkowania zapłaty” za rachunki za energię

Około 100 protestujących zgromadziło się na zewnątrz Ofgem siedziba w Londyn W piątek wzywa konsumentów do powstrzymania się od płacenia za „astronomiczne” podwyżki cen energii, na które nie mogą sobie pozwolić.

„Dość wystarczy!” Nabrzeże Kanaryjskie w Londynie.

W piątek Ofgem potwierdził 80,06-procentowy wzrost limitu cen energii, wysyłając średni roczny rachunek dla gospodarstw domowych z 1971 GBP do 3549 GBP od października.

Demonstrację promował oddolny ruch Don’t Pay UK, który określa swój cel jako „zbudowanie masowego strajku za niepłacenie rachunków za energię od 1 października”.

1661591317

Eksperci od limitów cenowych spodziewają się, że w przyszłym roku rachunki wyniosą średnio 7700 funtów

Panel ekspertów ostrzegł, że oczekiwania co do następnej ustalonej ceny energii dla 24 milionów domów wciąż rosną, ponieważ światowe ceny gazu nie wykazują oznak spadku.

Limit cen energii, który ma prawie podwoić się w stosunku do rekordowych poziomów już na początku października, może osiągnąć ponad 5600 funtów na początku przyszłego roku, a następnie, według najnowszych szacunków, jeszcze bardziej wzrosnąć.

Rodziny mogą spotkać się z nędzą w okresie zimowym, jeśli będą musiały zapłacić 24,37 pensa za kilowatogodzinę za spalany gaz, aby utrzymać domy w odpowiedniej temperaturze. Cena wynosi obecnie 7,37 pensa, a więc jest wyższa niż kiedykolwiek.

Dla przeciętnej rodziny oznacza to rachunek w wysokości 5 632 funtów rocznie od stycznia, czyli o 59% więcej w stosunku do następnego nowego limitu, który wejdzie w życie 1 października.

A w najgorszym razie, firma konsultingowa Auxilione prognozuje rachunek w wysokości 7700 funtów od kwietnia 2023 r. – przy czym gaz będzie kosztował konsumentów 34,22 pensa za kilowatogodzinę.

Oczekuje się wzrostu o 438 funtów od prognozy Auxilione w piątek rano i prawie 900 funtów w ciągu zaledwie dwóch dni.