Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Osoby ubiegające się o wizę rezydencką czują się sfrustrowani po imigracji do Nowej Zelandii po awarii strony internetowej

Strona internetowa imigracyjna Nowej Zelandii uległa awarii, gdy migranci gromadzili się, aby ubiegać się o wizę pobytową do 2021 r., która stała się dostępna we wtorek.

W oświadczeniu na stronie internetowej Immigration New Zealand stwierdzono, że incydent był spowodowany „bezprecedensowym żądaniem”, aby witryna osiągnęła maksymalną pojemność.

Witryna została niedawno zaktualizowana, aby zwiększyć liczbę obsługiwanych aplikacji.

Ale kandydaci byli sfrustrowani, gdy odkryli, że promocje nie powstrzymały wielu osób od udziału w procesie aplikacyjnym.

Czytaj więcej:
* Plotki rozwiane o wizie pobytowej na 2021 r.
* „Gimme More”: lider ACT David Seymour świętuje wyzwolenie Britney Spears z rąk ojca
* Około 165 000 imigrantów kwalifikuje się do ekspresowego pobytu

Potencjalni kandydaci wyrazili swoją frustrację na Facebooku. Ktoś powiedział, że została zawieszona na 269 minut, kiedy wezwała pomoc.

Dyrektor generalny ds. imigracji, Jeff Scott, powiedział, że problem z przesyłaniem został rozwiązany.

Służba Imigracyjna Nowej Zelandii poinformowała, że ​​spotkała się z bezprecedensowym popytem.

123RF

Służba Imigracyjna Nowej Zelandii poinformowała, że ​​spotkała się z bezprecedensowym popytem.

Scott powiedział, że do godziny 13:00 dział otrzymał około 4000 żądań, a użytkownicy nadal wypełniali w systemie kolejne 6000 żądań.

Poprzedni rekord zgłoszeń otrzymanych w ciągu 24 godzin wynosił 3526.

„To ważny dzień dla wielu rodzin imigrantów i ciężko pracujemy, aby zapewnić pozytywne wrażenia klientów aplikującym” — powiedział Scott.

Rzecznik imigracyjny ACT, dr James McDowell, powiedział, że zakłócenie działania strony internetowej było kolejnym „specjalnym celem” departamentu rządowego.

„Wcześniej przetwarzanie wniosków przez Immigration New Zealand zajmowało zbyt dużo czasu. Teraz ich strona internetowa nie działa, zanim zostaną zaakceptowane. Po raz kolejny McDowell powiedział, że nie wykonał podstawowego planowania, ponieważ jego wysiłki w zakresie zarządzania dzisiejszym wdrożeniem doprowadziły do ​​awarii witryny .

Rozwiązaniem było ustalenie długich czasów przetwarzania, co sprawiło, że kandydaci desperacko chcieli otrzymać swoje aplikacje tak szybko, jak to możliwe, powiedział.

Skontaktowano się z Imigracją Nowej Zelandii w celu uzyskania komentarza.

READ  Daniela Elser: Królowa „planowała umrzeć w Szkocji” z bardzo strategicznego powodu