Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oregon Jamboree przynosi wielki biznes... i niektóre bóle głowy |  Osłodzony

Oregon Jamboree przynosi wielki biznes… i niektóre bóle głowy | Osłodzony

Sweet Home – Oregon Jamboree, które dziś zawinęło do Sweet Home, przynosi wiele biznesu społeczności hrabstwa Lane. Przynosi również wszystkie bóle głowy, które towarzyszą tysiącom ludzi zbiegających się w społeczności.

Wiele lokalnych firm opisuje weekend na kempingu jako największy w roku, nawet bardziej niż Święta Dziękczynienia i Święta Bożego Narodzenia. Dla innych rodzajów sprzedawców, festiwal muzyczny oferuje najlepszą szansę na pozbycie się ich towarów.

Dla Nomad Leather z siedzibą w Bend 2021 to piąty raz, kiedy założyli stoisko sprzedające wyroby skórzane, biżuterię i kapelusze Stetson.

„To musi być największy festiwal, jaki robimy tego lata”, powiedział rzemieślnik Damon Frassen, zauważając, że mają również plany, aby być sprzedawcami na festiwalu Chinook w pobliżu Yakima w stanie Waszyngton oraz na Four Peaks Music Festival w Bend.

READ  Skoncentruj się na sierpniowej inflacji i posiedzeniach banku centralnego

„Tak, zawsze jest dobry tłum, wesoły tłum” – powiedział Frasin o obozie. “Nie ma zbyt wiele negatywności. Myślę, że scena muzyki country wnosi wiele z tego pozytywnego.”

Nomad Leather i inni sprzedawcy znajdują się na dużej części głównej ulicy zwanej „Artisan Alley”, która jest organizowana przez Izbę Handlową Sweet Home. Sprzedawcy tego typu są zwykle ustawiani w tym samym miejscu, ale aby zmniejszyć tłumy ludzi podczas pandemii, stragany zostały przeniesione na ulice.