Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OnePlus 50-calowy telewizor Y1S Pro jest niedrogi i imponujący

Autor: Vivek Singh Chauhan

Nowe Delhi, 4 września (IANS): Starając się wprowadzić pewną konkurencję do istniejących telewizorów w tym kraju, globalna marka technologiczna OnePlus zaprezentowała swój najnowszy inteligentny telewizor – Y1S Pro – jako rozszerzenie swojej serii Y.

Wyceniony na 32 999 rupii 50-calowy telewizor Smart TV oferuje inteligentniejsze i bardziej połączone wrażenia z ekosystemem. Został wprowadzony jako nowy wariant rozmiaru ekranu, oprócz 43-calowego telewizora OnePlus TV Y1S Pro, który został wprowadzony na rynek na początku tego roku.

Obsługiwany przez Android TV 10, niedrogi interfejs OxygenPlay 2.0 dla telewizorów inteligentnych, firma twierdzi, że zmienia wrażenia wizualne użytkowników, zapewniając doskonałą przejrzystość i oszałamiające szczegóły wizualne.

Nowy Smart TV 50 ma 50-calowy wyświetlacz 4K z 10-bitową głębią kolorów. Oferuje również wyświetlacz Ultra HD wraz z obsługą formatów HDR10+, HDR10 i HLG, zapewniając doskonałe wrażenia wizualne.

HLG łączy obrazy o standardowym i wysokim zakresie dynamiki w jeden sygnał wideo, który można odtwarzać jako SDR na wyświetlaczach SDR lub HDR na wyświetlaczach HDR (zgodnych z HLG).

Inteligentny silnik gamma dostosowuje wizualizacje, aby zapewnić krystalicznie czyste treści z dynamicznym kontrastem i żywymi kolorami. Co więcej, dzięki technologii Motion Estimation i Motion Compensation (MEMC) szybko poruszające się sceny są zoptymalizowane pod kątem płynniejszego i bardziej realistycznego ruchu.

Cienkie ramki wokół krawędzi telewizora Smart TV sprawiają, że oglądanie jest płynniejsze, wyraźniejsze i bardziej wciągające dla użytkowników.

Zasilany przez Dolby Audio, nowo wprowadzony telewizor OnePlus zapewnia kinowy dźwięk, który pomaga zapewnić realistyczną czystość dźwięku przestrzennego. Jest wyposażony w dwa pełnozakresowe głośniki o maksymalnej mocy 24 W, dzięki czemu użytkownicy mogą doświadczyć każdego uderzenia, nie tracąc przy tym żadnych szczegółów.

READ  Transmisja na żywo Genshin Impact 2.4 na

64-bitowy czterordzeniowy procesor z rdzeniami Cortex A55 i procesorem graficznym Mali G52 zasila ten T i jest połączony z 8 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM.

Platforma Android TV 10.0 sprawia, że ​​jest to inteligentne centrum rozrywki domowej. Użytkownicy mogą również sterować tym telewizorem, korzystając z funkcji Asystenta Google.

To urządzenie jest wyposażone w bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, który wykorzystuje technologię podczerwieni i bluetooth.

Jedną z interesujących funkcji, które znaleźliśmy, jest to, że użytkownicy mogą również podłączyć zegarek OnePlus do tego inteligentnego telewizora, co pozwala użytkownikom włączać i wyłączać telewizor za pomocą zegarka OnePlus.

Funkcja Smart Sleep Control umożliwi automatyczne wyłączenie telewizora, gdy zegarek OnePlus Watch wykryje, że użytkownik zasnął. Użytkownicy mogą również przewijać zawartość i sterować głośnością telewizora oraz innymi ustawieniami za pomocą dotknięcia zegarka.

Użytkownicy mogą podłączyć telefon do telewizora za pomocą OnePlus Connect 2.0.

Dzięki innowacyjnym inteligentnym funkcjom aplikacji OnePlus Connect (wersja 2.0), telewizor pozwala użytkownikom używać smartfona do obsługi telewizora jako pilota.

Unikalna funkcja trybu dzieci pozwala dzieciom cieszyć się zdrowymi treściami dzięki OnePlus TV Y1S Pro.

Rodzice mogą łatwiej monitorować i zarządzać treściami, które oglądają ich dzieci. Mogą również skutecznie kontrolować godziny oglądania, korzystając ze specjalnej funkcji „Wybierz czas oglądania”, aby utrzymać zdrowe cyfrowe życie.

Co więcej, rodzice mogą kontrolować parametr jakości obrazu, włączając „tryb komfortu oczu”, aby zapewnić ochronę oczu swoich dzieci.

Wniosek: OnePlus TV 50-calowy Y1S Pro to niedrogi telewizor. Ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o rozrywkę i wciągające wrażenia wizualne, i może stanowić trudną konkurencję dla innych inteligentnych telewizorów w podobnym przedziale cenowym.