Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Olivia Rodrigo dominuje na oficjalnej liście już drugi tydzień

Olivia Rodrigo jest oficjalną królową list przebojów już drugi tydzień, a jej album Sour i piosenka Good 4 U przedłużają swoje panowanie na 1. miejscu.

Tire z łatwością zdobywa drugi tydzień na pierwszym miejscu oficjalnej listy albumów, kończąc sprzedaż 17 000 egzemplarzy przed najbliższym konkurentem. Debiutancki album amerykańskiej gwiazdy cieszy się kolejnym tygodniem transmisji, stanowiąc 75% jej całości w tym tygodniu.

SOUR jest obecnie najdłużej wydawanym albumem nr 1 w 2021 roku, po 22-tygodniowym występie na listach przebojów przez tydzień w tym roku.

Na oficjalnym wykresie singli Good 4 U strzelił w drugim tygodniu na szczycie po zebraniu 108 000 sprzedanych list, w tym 12,6 miliona streamów.

Olivia miała w tym tygodniu jeszcze dwie pozycje w pierwszej dziesiątce: Deja Vu znalazła się na 5 miejscu, podczas gdy poprzednie prawo jazdy na liście znalazło się na 6.

WIĘCEJ: Jak dotąd 40 najlepszych oficjalnych piosenek 2021 r.

Oficjalny pojedynczy wykres

Za Good 4 U Olivii, Kiss Me More dla Doja Cat, SZA powraca na swój poprzedni szczyt na trzecim miejscu, a The Weeknd’s Save Your Tears wspięło się na cztery miejsca do nowego rekordu osobistego na czwartym miejscu.


Mały Mix (Rex/Shutterstock)

Little Mix zdobywa dwa miejsca w Top 10 tego tygodnia: Collaboration Galantis i David Guetta podnoszą Heartbreak Anthem o jedno miejsce na 8, podczas gdy Confetti skacze o sześć miejsc na 9. miejsce – 18. miejsce grupyDziesiąty 10 najlepszych osób.

Rasputin z Majestic & Boney M wspiął się o pięć miejsc na #11, podczas gdy Tom Zanetti osiągnął nowe wyżyny dzięki Didn’t Know – zajmując czwarte miejsce na 16. miejscu.

Najlepszy nowy wpis w tym tygodniu pochodzi z Stay Flee Get Lizzy, z raperem z Meant To Be ft. Central Cee i Fredo, nagrywając czwarty hit Top 20 dla Central Cee i ósmy dla Fredo.

READ  Amitabh Bachchan kupi z Polski koncentratory tlenu, przekazuje wentylatory BMC

Mistrzyni Eurowizji 2021, Måneskin, zdobyła drugie miejsce w Top 40 w ciągu tylu tygodni z I Wanna Be Your Slave, która wspięła się na 59 miejsc na 24 i spadła przed swoją solową wygraną Zitti E Buoni w wieku 25 lat.

Podczas gdy Wielka Brytania przygotowuje się do lata, Noizu Summer 91 (patrząc wstecz) wspina się z 12 na 29, nowy szczyt dla singla, podczas gdy Fred Again & The Błogosławiona Madonna wspina się na 15 na 36 z Mareą (We Lost the Dance) – ja w końcu dotarł do pierwszej 40 po spędzeniu dziewięciu tygodni wspinania się na pierwszą setkę.

Zobacz listę 100 oficjalnych singli z całego tygodnia

Oficjalna lista albumów

Leicester indie zespół Easy Life osiągnął w tym tygodniu najwyższą pozycję na liście Oficjalnych Albumów swoim debiutanckim Life’s A Beach, otwierając na drugim miejscu po osiągnięciu największej sprzedaży fizycznej (CD i winyli) w ciągu ostatnich siedmiu dni.


Łatwe życie (kliknij)

Szkockie legendy uzupełniają w tym tygodniu Texas Top 3 swoim nowym albumem Hi, który stał się ich dziewiątym rekordem w pierwszej dziesiątce i najwyższym przebojem od 21 lat, od 2000 roku Greatest Hits.

WIĘCEJ: 40 największych oficjalnych albumów 2021 do tej pory

Gdzie indziej w pierwszej dziesiątce, Taylor Swift „Evermore” odzyskał 66 miejsc, aby zająć 4 po wydaniu na winylu (bestseller w Wielkiej Brytanii na wosku w tym tygodniu), szkocki piosenkarz rockowy Dale Ametri otworzył w centrum Fifth With Fatal Errors, swój pierwszy album w 19. roku. lat. Brytyjski raper i aktor Bugzy Malone osiągnął siódme miejsce swoim drugim albumem, The Resurrection.

Co więcej, rzadka grupa Davida Bowiego ustanowiła The Width of a Circle nową na 15 lat, country rockowy zespół Blackberry Smoke miał swój szósty album Top 40 z You Hear Georgia w wieku 17 lat, a amerykański muzyk Moby zdobył go 13.Dziesiąty Top 40 Group z albumem Orchestral Reprise w wieku 21 lat.

READ  Krytyka „kultury anulowania” Grahama Nortona

Zobacz pełną listę oficjalnych albumów Top 100 w tym tygodniu