Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ojciec Britney Spears zgadza się ustąpić ze stanowiska opiekuna gwiazdy pop | Ents & Arts News

Ojciec Britney Spears zgodził się ustąpić ze stanowiska ochroniarza gwiazdy pop.

Dokumenty sądowe mówią: „Pan Spears jest gotów ustąpić, gdy nadejdzie czas, ale przejście musi być uporządkowane i obejmować rozwiązanie kwestii zawisłych przed sądem.

„Aby dojść do tego wniosku, Trybunał powinien zachęcać wszystkie zaangażowane strony do spotkań i konsultacji w celu rozwiązania tych nierozstrzygniętych kwestii w najlepszym interesie pani Spears”.

zdjęcie:
Jamie Spears, na zdjęciu w 2012 roku, mówi, że uratował swoją córkę przed ruiną finansową. Zdjęcie: AP

Według dokumentów sądowych pan Spears twierdzi, że jest „uporczywym celem niesprowokowanych ataków”, ale „nie wierzy, że publiczna walka z jego córką o jego dalszą służbę jako jej opiekuna leżałaby w jej interesie”.

Pozew mówi, że James Spears będzie opierał się petycji, aby go zmusić, ale będzie współpracować z sądem i prawnikiem Spears, Matthew Rosengartem, „w celu przygotowania się do uporządkowanego przejścia na nowego powiernika”.

Prawnicy Spears skrytykowali również matkę Spears, Lynn.

Zamiast krytykować pana Spears, powiedział, Lane powinien podziękować mu za zapewnienie dobrego samopoczucia pani Spears i za wytrwałość przez całe lata sprawowania urzędu, które wymagały jego uwagi przez całą dobę, 365 dni w roku, a czasem późne noce, zajmowanie się codzienne i pilne sprawy – wszystko po to, by chronić panią Spears, a jej otoczenie ma za zadanie chronić jego córkę.”

W oświadczeniu Rosengart powiedział: „Cieszymy się, że pan Spears i jego prawnicy uznali dziś konieczność jego usunięcia.

#Zwolennicy FreeBritney przed sądem w Los Angeles, gdzie Britney Spears miała mówić o swojej kurateli
zdjęcie:
Zwolennicy #FreeBritney protestowali przeciwko porozumieniu od pierwszej rozprawy sądowej w czerwcu.

„To usprawiedliwienie Britney. Jednak jesteśmy rozczarowani ich haniebnymi i nagannymi atakami na panią Spears i innych”.

Jamie Spears w dużej mierze przejęła kontrolę nad swoim życiem od 2008 roku, kiedy została aresztowana po kilku zmaganiach ze zdrowiem psychicznym.

READ  Rada Queensman wprowadza projekt ustawy, która ma pomóc małym firmom, które obsługują osoby nie mówiące po angielsku, uzyskać dostęp do zasobów miejskich - QNS.com

W dniu 27 lipca pan Rosengart złożył pozew o usunięcie jej ojca z jego roli w nadzorowaniu jej spraw finansowych w ramach jej testamentu.

Piosenkarka Baby One More Time powiedziała niedawno, że będzie Nie wykonuj ponownie od czasu do czasu Jej ojciec nadal kontroluje jej życie i wielokrotnie wzywał do jego usunięcia.

Stawić się w sądzie W zeszłym miesiącu Spears powiedziała, że ​​chce, aby jej ojciec został oskarżony o maltretowanie i nie dopuszczał go do porozumienia prawnego, które rządziło jej życiem od ponad 13 lat.