Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ogromne obawy Fostera, że ​​Barrett zostanie zraniony przez seryjnego przestępcę

Ian Foster ma „wielkie obawy” dotyczące nalotu skrzydłowego Springboksa Courta Lee Arendsaya na Bewden Barrett, który wysłał pierwszą piątkę All Blacks do szpitala i skarżył się na wcześniejszy incydent z udziałem tego samego gracza w Jordi Barrett.

Arendse otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę od Angusa Gardnera po zderzeniu z Beaudenem w 74. minucie zwycięstwa Springboksów 26-10 na stadionie Mbombele. Foster nazwał to „najgorszym, jakie kiedykolwiek widziałem”.

Ale Arendse uciekł z podobnym lekkomyślnym wyzwaniem do Jordie zaledwie 10 minut później.

Po tym, jak Arendse świętował swój pierwszy test przed zatłoczonym kortem, walczył o wysoką piłkę przeciwko Jordiemu i spowodował znaczne tarcie wokół górnej części jego nogi, powodując, że obrońca All Blacks potknął się do przodu i stracił piłkę.

Pomimo skarg brata Scotta, trzeciego Barretta na boisku, nie było kary dla Arendse – nawet kary – mimo że czternasty zawodnik nie był w stanie odebrać piłki.

Czytaj więcej: Bewden Barrett ofiarą przerażającego wyzwania z czerwoną kartką, aby pokonać Boks

Zawodnicy nie mogą narażać innych na ryzyko, rywalizując o wysoką piłkę, której nie są w stanie otrzymać, a zbiórka Arendse może zostać zaliczona na rozprawie sądowej.

„Kolosalne lęki – prawdopodobnie najgorsze, jakie widziałem” – powiedział Foster o wyzwaniu Bowdena, które sprawiło, że wirował i spadał prosto na boisko w niepokojącym wypadku.

„To było bardzo frustrujące, ponieważ wydarzyło się to również w 10. minucie i uznali to za sprawiedliwe. To część problemu z grą. W kolejce, jeśli rzucisz dośrodkowanie [side] i podnosisz rękę do góry, to jest utrudnienie, podczas gdy wszyscy skoczkowie są trochę za darmo [contesting high balls]. „

Foster powiedział, że będzie szukał wyjaśnień na temat prawa i tego, co jest dopuszczalne przed drugim testem w Ellis Park w niedzielę rano (NZT).

READ  Van Gisbergen w rozmowach NASCAR

Potwierdził, że Bewden miał sprawdzoną szyję po meczu, co było oczywiste, ale „podejmiemy decyzję w tej sprawie później w tygodniu, ponieważ nadal cierpi.

„Oczekujemy większej ochrony niż zeszłej nocy”.

Mecz został przełożony, podczas gdy Arendse i Barrett zostali potraktowani po walce, a gracz Boksa pokazał czerwoną kartkę, będąc nadal w grupie ryzyka.

Jordi wcześniej opuścił boisko z kontuzją kostki.

Podsumowując trzecią porażkę All Blacks z rzędu przed przeprowadzką zespołu do Johannesburga, Foster powiedział, że jest zadowolony z poprawy obrony, ataku i interwencji.

All Blacks stracili cztery karne scrum podczas testów, a następnie ponownie stracili przy pierwszej próbie, wygląda na to, że w ten weekend czeka ich ogromne wyzwanie, które przełamie ich strach. Kolejna porażka prawdopodobnie zakończy niesławną erę Fostera.

„To wielki tydzień” – dodał Foster. „Zawsze wiedzieliśmy, że przyjeżdżając tutaj, mecze testowe jeden po drugim będą ogromne. Fajnie było wygrać pierwszy mecz, ale tak się nie stało, więc pójście do Ellis Park z tym wszystkim stawką … To trofeum. [Freedom Cup] To dla nas wyjątkowe, podobnie jak turniej rugby.

„Nie ma sensu wymachiwać zbyt długo, musimy jechać do Ellis Park, osiągnąć pewne zyski i dalej rozwijać naszą grę i nadal wierzyć. Nadal czuję, że dzieje się coś wyjątkowego, ale musimy to pokazać”.