Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ogłoszono nowych członków Grove Junior Team

Grove Junior Team rekrutuje Mikę Le Mazuriera (z lewej) i Oscara Targetta

Grove Junior Team ogłosiło podpisanie dwóch początkujących kierowców, którzy dołączą do jego programu rozwojowego.

15-letni Oscar Targett i 13-letnia Mica Le Masurier dołączą do 19-letniego Matthew Payne’a w wyścigu Kelly Grove Racing.

Stephen Grove i jego syn Brenton Grove wraz z doradcą ds. standardów jazdy Supercars Craigiem Birdem i dyrektorem handlowym Kelly Grove Racing Gavanem Willsem utworzyli komisję selekcyjną.

Według zespołu pięciu wybranych kierowców zostało ocenionych i przesłuchanych, aby zrozumieć, gdzie leżą ich pasje, a także ich wartości, dopasowanie i aspiracje.

Zarówno Targett, jak i LeMasurier byli wybitni w kartingu.

„Jestem tak podekscytowany, że Brenton i Stephen tak bardzo zachęcili mnie dzisiaj do rozwoju mojej kariery we wszystkich aspektach” – powiedział Targett.

„Prowadzą tu świetny zespół i bardzo chętnie pomagają mnie i wszystkim innym, którzy planują dołączyć do programu Grove Junior Team.

„Myślę, że ich pomoc pomoże mi przez cały czas, nie tylko w kolejnym kroku w mojej karierze, ale w całej mojej karierze i mam nadzieję, że trafi do Supercars”.

LeMasurier dodał: „Jestem bardzo pokorny, że otrzymam taką możliwość w tak młodym wieku.

„Jestem dumny, że mogę reprezentować Grove Junior Team. Jestem bardzo podekscytowany, że zostałem mianowany członkiem zespołu wraz z Oscarem i Mattem.

„Jestem gotowy do nauki i rozwoju wraz z zespołem i nie mogę się doczekać, aby zostać najlepszym kierowcą, jakim mogę być, aby móc rozwijać się w mojej karierze w sportach motorowych.

„Dziękuję Stephenowi, Brentonowi, Gavanowi i Craigowi za wiarę we mnie”.

Programy wyścigowe tej pary nie zostały jeszcze potwierdzone, chociaż szef zespołu Stephen Grove powiedział, że jest podekscytowany współpracą z talentem w przyszłości.

„To ekscytujące móc identyfikować, wspierać i rozwijać małe dzieci w programie, więc posiadanie obu jest kwestią wielkiej dumy” – powiedział Grove.

READ  Matti Kasch: Mam związki w Polsce, ale nigdy tam nie byłem | Polska

„Istnieje trzyletni podział na każdego kierowcę, więc umiejętność uczenia się każdego nowicjusza jest kolejną zaletą tworzenia programu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wyborów i czekamy na wsparcie programu wyścigów na rok 2022 i kolejne lata”.