Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oglądaj tył samochodu za pomocą siekiery, która znalazła się w dziurze

Oglądaj tył samochodu za pomocą siekiery, która znalazła się w dziurze

Szał drogowy jest zły, ale jeszcze gorszy jest używanie siekiery.

rzeczy

Szał drogowy jest zły, ale jeszcze gorszy jest używanie siekiery.

Ostrzeżenie: NSFW ma wulgarny język.

Większość z nas czasami była zła za kierownicąale jest niewielka różnica między przeklinaniem, gdy ktoś nie wskazuje na ciebie, cięciem przed tobą a machaniem siekierą przez okno.

To właśnie testował ostatnio użytkownik Reddita u/DexFPV w Teksasie. Uchwycony na wideo z kamery samochodowej zamieszczonego w r/IdiotsInCars, nagranie zaczyna się od skrzyżowania przed jazdą autostradą. Późniejszy model Nissan Skyline (z logo Infiniti G35 w USA) jest pokazany, jak ciągnie przed kierowcą i hamuje.

Kierowca omija horyzont i przyspiesza, próbując go zgubić. Po kilku sekundach przyspieszenia filmu z odczytem z deski rozdzielczej z prędkością blisko 100 mph (160 km/h), widz wraca do opony, tym razem wymachując siekierą.

Przecięli kilka pasów na autostradzie, po czym skręcili z powrotem na środkowy pas i zabrali kolejny pojazd.

Czytaj więcej:
* Zawsze stawiaj samochód na parkingu, zanim staniesz się okropną osobą
* Kamera uchwyciła „przeżycie bliskie śmierci” z uciekającym kierowcą w pobliżu Levin
* Samochód policyjny biorący udział w wypadku w Sydney szukał kierowcy na telefon komórkowy

Uderzenie było na tyle silne, że zerwało zderzak z trzeciego samochodu i zepchnęło go w dół rowu, do filaru mostu. Nasz gospodarz zatrzymuje się, aby pomóc rozbitemu samochodowi i nagranie się kończy.

Moment, w którym gracz z siekierą uderza niewinną osobę trzecią.

rzeczy

Moment, w którym gracz z siekierą uderza niewinną osobę trzecią.

Według Reddita kierowca poszkodowanego samochodu spacerował i rozmawiał po wypadku. Plakat informował również, że policja zlokalizowała samochód na parkingu AutoZone na drodze, ale kierowca uciekł.

Na szczęście okazuje się, że policja była już świadoma kierowcy, który na podstawie opisu użytkownika „myślał, że wie, kim jest”.

Nie wiemy, co się wydarzyło przed rozpoczęciem filmu, więc możliwe, że sterownik nie jest całkiem czysty, ale nie ma powodu, aby ciągnąć siekierę. Plus, jest mały problem z byciem w pędzącym pojeździe… co zamierzasz zrobić, rzucając nim?

READ  Nowa Zelandia zakazuje stosowania klatek bateryjnych dla kurczaków – ale zamienniki są „tak samo złe” | Nowa Zelandia