Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oglądaj NA ŻYWO: ostatni mecz Black Dan Cartera w Kickathonie przez 24 godziny w Eden Park

Sporty

Dan Carter ogłosił swoje 24-godzinne kopnięcie we współpracy z UNICEF. Wideo / Herold NZ

Obejrzyj transmisję na żywo:

Dan Carter wraca do Eden Park, aby wypróbować Kickathon przez 24 godziny w ciągu najbliższych dwóch dni, uruchamiając DC10 Fund – dedykowaną platformę do zbierania funduszy we współpracy z Unicef ​​Aotearoa New Zealand, która skupi się na wzbogacaniu życia dzieci w Aotearoa i Pacyfik.

W inauguracyjnym wydarzeniu zbiórki funduszy DC10, gol Cartera będzie strzelony przez 24 godziny z rzędu, mając na celu pomyślną zamianę 1598 kopnięć – liczbę punktów testowych, które zdobył jako All Black.

Carter dołączy do przyjaciół i globalnych sympatyków UNICEF przez całą noc, a ostatni gwizdek zabrzmi 24 godziny później, jutro o 19:00.

Osoby wspierające w Nowej Zelandii i na całym świecie mogą pokazać swoje wsparcie dla funduszu DC10, przekazując darowiznę za pośrednictwem Miejsce kickathonu.

Pieniądze zebrane z Kickathon trafią do funduszu DC10, aby wesprzeć program UNICEF dotyczący wody, warunków sanitarnych i higieny (WASH) dla dzieci na Pacyfiku, gdzie choroby związane z warunkami sanitarnymi są główną przyczyną śmierci dzieci poniżej piątego roku życia. W ramach partnerstwa UNICEF dostarczy wodę i urządzenia sanitarne 134 000 dzieci na Kiribati, Wyspach Salomona i Vanuatu.

„Dan Carter jest dla wielu wzorem do naśladowania i bardzo troszczy się o dzieci i młodzież” – powiedziała Michelle Sharp, dyrektor generalna UNICEF Aotearoa w Nowej Zelandii. „Bardzo doceniamy ciągłe wsparcie Dana w podkreślaniu wyzwań, przed którymi stoi wiele dzieci i młodych ludzi, oraz we wzmacnianiu kluczowej roli UNICEF we wspieraniu dzieci, ich społeczności i ich prawa do rozwoju”.

READ  Chanel Harris-Tavita wróciła do Warriors w finale sezonu NRL, a Matt Lodge mógł zagrać