Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odyssey „policjanci w nieskończoność opóźniają konsolę do czasu naprawienia wersji na PC”

rozwój pograniczaza zespołem Niebezpieczna elita: Epicki, ogłosił, że porty konsoli w DLC zostały opóźnione na czas nieokreślony.

David Braben, dyrektor generalny i założyciel Frontier Developments, przedstawił aktualizację na temat rozwoju konsoli DLC na Ostatnia tablica dyskusyjna wczoraj (12 lipca).

Wiadomość pojawia się po burzliwym okresie premiery dla dewelopera, jak Niebezpieczna elita: Odyseja Negatywnie ocenione przez rozczarowanych graczy PC w momencie premiery.

Zaledwie kilka dni po uruchomieniu pojawiło się ponad 66% recenzji Epicki Na Steamie była negatywna z powodu słabej wydajności komputera i mnóstwa problemów technicznych i błędów.

W poście Braben szczegółowo opisuje aktualne cele zespołu: „Spędziliśmy dużo czasu na omawianiu i ponownej ocenie naszych poprzednich planów i postanowiliśmy nadać priorytet podstawowemu doświadczeniu komputerowemu Niebezpieczna elita: Odyseja.

Ostatecznie uważamy, że słuszne jest skupienie naszych wysiłków na rdzeniu Niebezpieczna elita: Odyseja Wypróbuj platformy, które uruchomiliśmy, zanim otworzysz się na więcej” – dodał Braben.

Niebezpieczna elita: Odyseja Jest to najnowsze rozszerzenie Space-sim, które pozwala graczom po raz pierwszy wysiąść ze swoich statków. DLC oferuje również kilka mechanik gry z perspektywy pierwszej osoby, w tym walkę, hakowanie, eksplorację i odkrywanie egzotycznych roślin.

Braben omówił także plany zespołu na przyszłość Epicki: „Będziemy nadal pracować z narzędziem do śledzenia problemów, naprawiać błędy i poprawiać wydajność, ale będziemy również mogli rozwiązywać problemy i dodawać dodatkowe funkcje, zawartość i ulepszenia do gry”.

Epicki Od czasu wydania otrzymał wiele aktualizacji. Najnowsza aktualizacja wydana na początku tego miesiąca dodała dzielenie się misją i Wiele poprawek i ulepszeń.

w innym miejscu, Skurcz dołączy do streamera ninja RAID: Legendy Cienia W ten weekend jako grywalna postać.

Ninja będzie dostępny przez trzy miesiące, a gracze odblokują go, grając przez siedem dni w tym czasie.

READ  MacBook Air (2022): plotki, wiadomości, przecieki