Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odtwarzanie opóźnione do 2022 r. ze względu na konieczność przejrzenia całej przenośnej konsoli

ten Globalny niedobór chipów Miało to poważny wpływ na produkcję nadchodzących w tym tygodniu konsol do gier. Zaledwie dzień po ogłoszeniu tego przez Valve Jego laptop, Steam Deck, będzie się opóźniać dwa miesiące, Konsola Playdate w stylu Game Boy, początkowo zaplanowane Przyjazd pod koniec 2021Podobnie w czwartek.

Producenci systemów w Panic przedstawili długie wyjaśnienie, dlaczego konsola została przesunięta na „początek 2022 roku”, a zamówienia przekraczające pierwsze 20 000 razy zostały jeszcze przesunięte.

w Newsletter wysyłany do klientów Playdate z przedsprzedażą, Szczegóły dotyczące paniki Powód opóźnienia: Uszkodzone baterie w pierwszej partii 5000 systemów. „Znaleźliśmy wiele jednostek z bardzo rozładowanymi bateriami, a Playdate w ogóle się nie włączał – i nie mógł się ładować” – napisał Banick.

To odkrycie spowodowało „miesięcy” pędu, który został spotęgowany przez fakt, że urządzenia do pobierania próbek zostały wysłane do przedstawicieli prasy (Łącznie z twoim prawemNie ma tych problemów z baterią. Badając ten problem, Panic wstrzymał całą produkcję Playdate, dopóki nie zostanie zabezpieczony nowy dostawca baterii. Ogłoszenie Playdate potwierdza, że ​​firma wymieni baterie we wszystkich istniejących systemach, a konsole trafią do klientów „na początku 2022 roku”. Biuletyn firmy Panic informuje, że około 20 000 systemów było częścią tego początkowego procesu produkcyjnego.

Na przykład ile dni?

Panika miała kolejny problem z systemami po pierwszym uruchomieniu. Jak napisała firma:

Przy tak wielu zamówieniach w przedsprzedaży natychmiast złożyliśmy zamówienie w naszej fabryce na wszystkie części potrzebne do jednostek 2022 i późniejszych. Odpowiedź była… realistyczna. Wiele naszych części jest znacznie opóźnionych. W rzeczywistości nie możemy wydobyć więcej z obecnego procesora Playdate – nie uwierzycie – przez dwa lata. Na przykład 730 dni.

Aby skrócić dwuletnie oczekiwanie, firma Panic postanowiła wyremontować całą płytę główną systemu Playdate z innym procesorem dla wszystkich zamówień w pierwszej partii 20 000 systemów. Firma twierdzi, że ten procesor jest „podobny, ale powszechnie dostępny”. Podczas gdy panika nadchodziła Oryginalna specyfikacja procesora 180 MHzFirma nie podała, którą część ma zastąpić. Zmiana procesora nie zmieni ceny istniejących poleceń Playdate i nie jest jasne, czy Panika powinna pochłonąć jakąkolwiek różnicę w kosztach. Firma powie tylko, że „przeglądy zarządu są złożone i kosztowne”.

Panika upiera się, że gracze nie zauważą żadnej różnicy w wydajności, co oznacza, że ​​zmieniona plansza będzie zawierała takie elementy, jak żyroskop. Po pełnym dostarczeniu początkowego sprzętu, Panic szacuje, że kolejne 20 000 poprawionych systemów Playdate zacznie przybywać do klientów przedpremierowych później w „drugiej połowie 2022 roku”, a kolejne 10 000 systemów wyląduje pod koniec 2022 roku.

Banek pisze, że wszelkie poza tymi poleceniami Playdate „zdecydowanie wylądują w 2023 roku”. Jeśli już wcześniej złożyłeś zamówienie Playdate, prawdopodobnie otrzymałeś wiadomość e-mail potwierdzającą „Numer partii”. Panika mówi, że liczba ta odpowiada paletom wysyłanym drogą powietrzną, które mają trafić do magazynów firmy w 2022 roku.

miazga non-fiction

Panika potwierdziła, że ​​internetowa platforma programistyczna Playdate („Pulp”) zostanie uruchomiona w styczniu 2022 roku, a pełny pakiet SDK Playdate (mający na celu pomoc programistom w tworzeniu gier i oprogramowania przy użyciu języków programowania C lub Lua) pojawi się w lutym 2022 roku.

Panika powiedziała również, że 24 gry z przepustką sezonową, zawarte w cenie 179 USD, zostaną wydane w zależności od tego, kiedy nowi właściciele po raz pierwszy włączą swoje systemy. Jeśli otrzymasz Playdate pod koniec 2022 roku, nadal będziesz musiał poczekać, aż Twoje urządzenia odblokują każdą z Twoich gier, dwa razy w tygodniu (chyba że wymyślisz alternatywny sposób ich załadowania i grania przez połączenie z komputerem ).

Wszystkie oczy są teraz włączone Staromodna analogowa i przenośna konsola kieszonkowa. Czy zamówienia w przedsprzedaży na ten system trafią do klientów do końca roku, czy też będą się opóźniać?

READ  Premiera smartfona OnePlus Nord 2 5G w Indiach potwierdzona 22 lipca 2021 r.; Oczekiwane ceny, funkcje i specyfikacje