Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odpowiedź Wordle 259: Gracze mają dziś trudności z odgadnięciem

Gracze Wordle wybrali się na Twittera, aby ubolewać, że istnieje „zbyt wiele kombinacji”, w których wielu nie potrafi odgadnąć prawidłowej odpowiedzi dla Wordle 259.

Gra słowna została stworzona przez Josha Wardle’a i udostępniona publicznie w październiku zeszłego roku, zanim została zakupiona za „nieujawnioną siedmiocyfrową sumę”. The New York Times (New York Times) W zeszłym miesiącu.

W grze użytkownicy próbują odgadnąć pięcioliterowe słowo dnia w sześciu lub mniej próbach.

Jednak dzisiejsze słowa wydają się wprowadzać wiele osób zdezorientowanych.

(Uwaga: przed nami spoilery)

Jeden z użytkowników Twittera powiedział, że „tylko studenci nauk ścisłych” mogą odgadnąć odpowiedź Wordle 259.

Dzisiejszą odpowiedzią Wordle jest „solanka”, wysoce stężony roztwór soli w wodzie, często używany do konserwowania serów, takich jak halloumi i feta.

Niektórzy użytkownicy skarżyli się, że otrzymali litery „R”, „I” i „E”, pozostawiając im wiele możliwych rozwiązań, w tym m.in. pannę młodą, dumę, przekupstwo, plemię, pisanie, oszustwo, wychowanie i przestępczość.

Jednemu użytkownikowi udało się trzykrotnie odgadnąć cztery poprawne litery, ale ostatecznie nie odgadł właściwego słowa.

Niektórym użytkownikom udało się dzisiaj zgadnąć Wordle. Dwóch użytkowników Twittera przyznało się do odgadnięcia słów w dwóch próbach, używając początkowego słowa autora Marian Keys, „sh**e”.

Jeden z graczy napisał: „Właśnie użyłem mojego ulubionego słowa startowego @MarianKeyes i OMG – to działa!”

„Mogę potwierdzić, że taktyka 💩 jest taktyką wygrywającą MarianKeyes. Myślę, że jest to moja najlepsza do tej pory” – dodał inny.

Globalna gra cieszy się ogromnym wzrostem popularności od początku roku, a szacuje się, że codziennie gra w nią 3 miliony osób.

Po grze dostał New York Timesużytkownicy mediów społecznościowych powiedzieli, że Gra stała się „trudniejsza”i „trudniejsze” i nawet „elita”Wydawca zaprzeczył jednak wprowadzaniu jakichkolwiek zmian w rozgrywce.

READ  „Chcieli, żeby moja surykatka brzmiała jak rosyjski Alan Sugar” – Poznaj tajne gwiazdy telewizji | telewizja