Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Od składanego billboardu po składany wyświetlacz drona, kreatywny marketing składanych telefonów Galaxy był widziany na całym świecie – Samsung Mobile Press

Świat jest zafascynowany niezaprzeczalną magią składanych telefonów.

Galaxy Z Flip4 i Galaxy Z Fold4 firmy Samsung Electronics stały się ikonami światowego rynku smartfonów. Oprócz atrakcyjnego designu i unikalnych funkcji urządzeń, Samsung zrealizował wiele kreatywnych kampanii marketingowych w miastach na całym świecie, aby wzbudzić zainteresowanie wśród opinii publicznej. Aby poznać niektóre z wyjątkowych sposobów, w jakie firma reklamuje swoje popularne składane urządzenia, w newsroomie Samsunga znajdują się niektóre z kampanii, które wzbudzają zainteresowanie konsumentów na całym świecie zakupem Galaxy Z Flip4 i Z Fold4.

Uchwyć swój najlepszy kąt w Brazylii

Unikalne składane reklamy zewnętrzne (OOH) w Rio de Janeiro i Sao Paulo w Brazylii

W Rio de Janeiro i Sao Paulo w Brazylii przechodnie mogą rzucić okiem na Galaxy Z Flip4 oglądając duże zewnętrzne billboardy (OOH) skupione wokół tematu „widzenia życia z najlepszej perspektywy”. Ta seria reklam pokazuje, jak wygląda telefon po złożeniu. Jeśli wrzucisz selfie do mediów społecznościowych z hashtagiem #GalaxyExperienceRJ, zdjęcie pojawi się na ogromnym billboardzie w postaci ekranu okładki Galaxy Z Flip4. Dodatkowo, uwagę publiczności przyciągnęły billboardy zainstalowane przez całą dobę w czterech śródmiejskich miejscach, ponieważ billboardy składają się i rozkładają jak same urządzenia.

Wygodne i przyciągające wzrok krzesła Galaxy Z Flip4 w Belgii

Przykładowe krzesła Galaxy Z Flip4 na przystanku autobusowym w Belgii

W Belgii Samsung zainstalował na przystankach autobusowych krzesła w kształcie Galaxy Z Flip4. Telefony mogą pełnić rolę prawdziwych krzeseł, zapewniając wygodne siedzenie i ciekawy widok dla oczekujących na autobus. Promocja tego zabawnego przystanku autobusowego rozpoczęła się 26 sierpnia i trwała około miesiąca w pięciu różnych miejscach, w tym eleganckiej Avenue Louise w Brukseli i Antwerp Opera Street w Belgii.

Uwolnij swoją kreatywność z Galaxy Z Flip4 FlexCam w Japonii

Treść FlexCam „Złote rybki latające na niebie” została stworzona we współpracy z japońskim influencerem

Marketing w Japonii dotyczący Galaxy Z Flip4 zademonstrował zarówno wodoodporność telefonu, jak i funkcję FlexCam. Składając telefon na pół i umieszczając go w zbiorniku wypełnionym wodą, aparat telefonu uchwycił oszałamiający i fantastyczny obraz złotej rybki latającej na niebie. Kampania wywołała pozytywne reakcje i zyskała popularność w niecały miesiąc, zdobywając 240 000 polubień w Japonii w 20 dni. Unikalna treść wzbudziła ciekawość widzów, co doprowadziło do wielu komentarzy od osób, które chcą wypróbować smartfon dla siebie. Techniki użyte do tworzenia tych treści można zobaczyć na koncie japońskiego influencera na Instagramie (@aaa_sushi_).

READ  Wygląda na to, że pierwszy składany telefon Pixel firmy Google jest wciąż w drodze do ujawnienia w 2021 r.

Telefon, który porusza się z Tobą w Czechach

Hermetyzacja tramwaju w Pradze, Czechy, służąca jako reklama OOH w mieście

Od 28 sierpnia przez Pragę w Czechach przejedzie fioletowy tramwaj prezentujący jeden z charakterystycznych kolorów Galaxy Z Flip4. Dodatkowo kamera FlexCam Z Flip została zaprojektowana tak, aby zmieścić się w oknie tramwaju, dzięki czemu pasażerowie tramwaju wyglądają, jakby byli osobami sfotografowanymi telefonem. Tramwaje kursujące na różnych trasach będą miały tę ozdobną folię do lutego przyszłego roku, pomagając przewozić pasażerów, a jednocześnie przyciągając uwagę mieszkańców miasta.

Rozświetl noc z Galaxy Z Series na Tajwanie

Wyjątkowe wydarzenie z użyciem 500 dronów podczas prezentacji nowych Galaxy Z Fold4 i Galaxy Z Flip4 na Tajwanie

Łącząc najnowszą technologię i nowe inteligentne urządzenia Galaxy, Samsung zaprezentował swoje Galaxy Z Fold4 i Galaxy Z Flip4 z urzekającym pokazem dronów w Riyue Tan (Lunar Sun Lake) na Tajwanie. Ponieważ telefony są symetryczne zarówno w pionie, jak iw poziomie, ich konstrukcja przypomina lustro. Podobnie odbicie księżyca na powierzchni jeziora również ma lustrzany charakter. Zainspirowany tymi zdjęciami firma Samsung Electronics Taiwan wybrała Sun Moon Lake na miejsce demonstracji dronów, mając nadzieję na stworzenie synergii poprzez wydarzenie z podobieństwami między produktem a witryną.

Podczas pokazu w sumie 500 dronów, które zostały zsynchronizowane i ułożone w trakcie 30-dniowego okresu treningowego, zostało wyposażonych w jasne światła, które poruszały się po niebie, tworząc sylwetki Galaxy Z Fold4 i Z Flip4 jak słowo „galaktyka” i nie tylko. Drony zdobiły nocne niebo i poruszały serca obecnych.