Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obywatel carski zasztyletowany w Polsce | Nowości Kochi

Thrissur: 23-letni mężczyzna z Olor W Thrissur został zasztyletowany przez grupę Gruzinów Polska Niedziela. Zmarły został zidentyfikowany jako LampaSyn Champota Arakala Muralidharan Olor Edkoni.
Z informacji, które otrzymała rodzina, wynika, że ​​Siraj zginął podczas kłótni w pobliżu miejsca, w którym przebywał. Zgłoszono również, że trzech innych Keralitów zostało rannych. Spór między młodzieżą z Kerali a Gruzinami nastąpił po sporze o palenie w pobliżu kuchni. Siraj został pchnięty nożem, kiedy podobno próbował rozdzielić walczące grupy.
Sąsiad Suraja w Uluru, Sreejith, powiedział, że przyjaciel Suraja, Ashiq, który również przebywa w Polsce, poinformował jego przyjaciół o jego śmierci, a oni z kolei poinformowali rodzinę. Urzędnicy ambasady potwierdzili śmierć Siraja. Urzędnicy poinformowali również, że ciało zostało przewiezione do szpitala po sekcji zwłok, a policja w Polsce wszczęła śledztwo.
Rodzina zwróciła się również o pomoc do biura Ministra Stanu ds. Zagranicznych w Muraleedharan.
Anilkumar, przyjaciel Suraja z Uluru, powiedział, że Suraj dzwonił do członków rodziny nawet w sobotnią noc. Opublikował aktualizację statusu około 4 rano w niedzielę. Soraj wyjechał do Polski we wrześniu ubiegłego roku i pracował tam jako brygadzista w firmie magazynowej. Suraj pozostawia matkę Sandhyę, ojca Muralidharana i siostrę Somaja.
Według wstępnych doniesień, po zakończeniu sekcji zwłok i wstępnych dochodzeń, sprowadzenie ciała zmarłego do Indii może zająć ponad tydzień. Anilkumar powiedział, że przedstawiciele ambasady powiedzieli, że podzielą się informacjami z funkcjonariuszami posterunku policji w Olor, ilekroć otrzymamy jakiekolwiek informacje od polskich władz.

READ  Buffalo 8 „Nie zostawiaj śladów”, zgłoszenie do Oscara polskiego filmu zagranicznego – oś czasu