Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obserwatorzy Elle Darby na Instagramie potknęli się jeszcze bardziej, gdy pojawiły się rasistowskie komentarze

Media społecznościowe ELLE Darby nadal spadały po tym, jak pojawiła się duża liczba jej wcześniejszych rasistowskich i świadomych tweetów.

Gwiazda YouTube straciła ponad 100 000 fanów po tym, jak przeprosiła za komentarze i ogłosiła, że ​​robi sobie przerwę od mediów społecznościowych.

2

Liczba obserwujących Elle spada od czasu pojawienia się tweetaŹródło: YouTube
YouTuber wypadł z dwóch dużych ofert dla marek

2

YouTuber wypadł z dwóch dużych ofert dla marekŹródło: Instagram / ElleDarby

Wygląda na to, że wierni fani swojej mamy są nią zmęczeni, bo tysiące z nich przestały ją obserwować po odkryciu starych tweetów.

Elle zostawiła swoich zwolenników w szoku swoimi podłymi wiadomościami, które obrażały różne grupy etniczne – w tym nazywając „obcych ludzi” „metadowcami”, którzy „mówią chrząkami”.

Złowrogie słowa, napisane dziesięć lat temu, pojawiły się ponownie podczas świąt Bożego Narodzenia i skłoniły fanów, by nie podążali za nimi tłumnie.

W ciągu zaledwie kilku dni gwiazda, która polega na obserwujących na Instagramie, aby zabezpieczyć płatne posty, spadła z 780 000 do 720 000 obserwujących.

Teraz liczba obserwujących Elle spadła jeszcze bardziej, pozostawiając ją z 686 000 obserwujących – z całkowitą utratą prawie 100 000 obserwujących.

Jej kanał na YouTube również spada od czasu tweetów, a 26 000 fanów przestaje ją obserwować, a liczba obserwujących wynosi 577 000.

Gwiazda zlikwidowała również swoje konto na Twitterze, na którym udostępniono oryginalne tweety, ponieważ była ścigana z nadużyciem komentarzy.

W jednym z tweetów z 2011 roku influencer napisał: „Chciałbym, żeby ten Polak prowadził dziś rano moim autobusem, który omal nie wyrzucił mnie ze sceny”.

Inna książka z tego samego roku mówi: „Dlaczego obcy podążają za mną? Nie mówię twoimi pomrukami, Mathads”.

Najczęściej czytane w rozrywce

W nowym klipie na YouTube wydanym w zeszłym tygodniu ponownie powtórzyła, jak uznała swoje „przerażające tweety” za „obrzydliwe” i powiedziała, jak zamierza zrobić sobie przerwę.

READ  Nie, Kubuś Puchatek nie został „zbanowany” na placu zabaw

Powiedziała: „Tweety, które opublikowałem w 2009 roku, były tak obrzydliwe i tak dalekie od osoby, którą jestem dzisiaj, były rasistami, grubymi hejterami, homofobami – wstydzili się, brzydzili się sobą.

„Nie ma na tej planecie ani jednej osoby, która nienawidzi mnie bardziej niż ja teraz. Ból, który zadałem tak wielu z was, pożera mnie.”

„Wiedziałem, że byłem kimś, kogo uważasz za świetnego przyjaciela i że to moje zdjęcie jest teraz skażone. Nawet nie wiem, że byłem [that person].

„Mam nadzieję, że widzisz, że nie jest to osoba, którą dzisiaj jestem. Wiem, że te obrzydliwe słowa i okropne tweety zawsze będą kojarzone z moim imieniem. ”.

Od czasu jej filmu z przeprosinami niesławny YouTuber został pokonany przez dwie główne marki, z którymi współpracuje w świetle jej rasistowskich tweetów.

Sieć modowa In The Style and Beauty Works jako pierwsza potwierdziła, że ​​nie będzie już współpracować z 26-latkiem.

Rzecznik In The Style powiedział: „Możemy potwierdzić, że Elle nie ma już kontraktu z marką. Tweety, które wyszły na jaw, są całkowicie sprzeczne z wartościami i duchem marki In The Style”.

Beauty Works powiedział: „Niedawno odkryliśmy w Internecie wpisy ambasadora marki, który zawarł umowę z Beauty Works. Nie tolerujemy żadnej formy rasizmu ani dyskryminacji, dlatego zdecydowaliśmy się zakończyć nasz związek”.

Elle Darby ponownie gorzko przeprasza za rasistowskie tweety, które nazwała „obrzydliwymi” i mówi, że „nigdy sobie nie wybaczy”